Betinsight Games automaty

Vyskúšajte si zahrať výherné automaty Betinsight Games

Spoločnosť Betinsight games vyvíja automatové hry pod vlastným názvom už od roku 2010. Hrdo sa môže radiť k progresívnej skupine vývojárskych firiem. Ich online hry totiž fungujú v modernom jazyku HTML 5. To znamená, že ich bez problémov spustíte aj na zariadeniach, kde nie je nainštalovaný Windows a dokonca bez toho, aby ste si museli inštalovať ďalšie zbytočné pluginy.

Moderný softvér, ktorý poháňa hry od Betinsight games, spolupracuje bez problémov aj s mobilnými zariadeniami s operačnými systémami iOS a Android. Hoci z našich skúseností sa tvorcovia zameriavajú prevažne na Android, čo je pri používaní iPhone občas trochu cítiť.

Portfólio vlastných hier od Betinsight Games nie je veľmi široké, momentálne existuje okolo 10 hier. Všetko sú to však moderné tituly, ktoré využívajú všetky súčasné herné trendy. Medzi najobľúbenejšie online automaty patria najmä Dizzy Hot a Lunar Amulet, ale za zmienku určite stoja aj Path of Valkyrie a The Mysterious of Nile. Určite však nezaváhate ani v prípade, že si zvolíte niektorú z iných hier, ktoré Betinsight vytvorili.

Online automatové hry od Betinsight games sa vyznačujú striedmou, no funkčnou grafikou, kvalitným ozvučením a naozaj jednoduchými pravidlami. Pokiaľ hľadáte sofistikované automaty so záplavou bonusov, online automaty od Betinsight nebudú vaša šálka kávy. Sú postavené skôr na rýchlosti a bezproblémovej hrateľnosti. Nováčikovia nebudú mať s ich pochopením najmenšie problémy, skúsení hráči zasa ocenia, že všetky fungujú plynulo a nijako nezdržujú a hoci neobsahujú príliš veľa bonusov, tie ktoré v nich sú, sú pomerne štedré.

Automaty pre VIP hráčov

Automaty od Betsight Games budú mať radi aj tí, ktorí obľubujú vysoké stávky, veď napríklad spomínaný Lunar Amulet umožňuje zvoliť stávku až za 450 € a vyhrať až neuveriteľných 500 000 €. Hrať o takéto sumy určite nie je bežné.

Ak teda hľadá kvalitné, jednoduché a moderné hry, ktoré z vás môžu urobiť šťastného boháča, výber niektorého titulu od Betinsight vás určite uspokojí a pri ich hraní sa nudiť nebudete. Zahrať si ich môžete v eTipos.sk kasíne, dokonca aj úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Betinsight Games nájdete v kasínach:
eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj