The Mysterious Nile

The Mysterious Nile


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betinsight Games
Hraj výherný automat The Mysterious Nile za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betinsight
Téma automatu: Automaty s témou pokladov púšte
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 9
Výhernosť (RTP): 93,97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, expandujúci symbol, Gamble (Risk)

Dobrodružná výprava po rieke Níl

Civilizácia v starovekom Egypte bola považovaná za veľmi vyspelú. Tento fakt výrazne ovplyvnila rieka Níl, ktorá obyvateľom poskytovala životodarné podmienky. Životom starých Egypťanov sa nechali inšpirovať snáď všetci autori automatových hier. Nenechali sa zahanbiť ani vývojári v Betinsight a zostrojili výherný automat The Mysterious Nile. Pri správnej dávke šťastia a vhodne nastavenej stratégii vás najdlhšia rieka sveta môže svojimi vodami taktiež príjemne obohatiť.

Online hrací automat The Mysterious Nile je zložený z 5 valcov a 3 riadkov. Je na ňom spolu 9 výherných línii, no ich počet si môžete ľubovoľne nastaviť (1, 3, 5, 7 a 9). Kombinácia je výherná v takom prípade, ak minimálne 3 rovnaké symboly vytočíte v neprerušovanom slede od prvého valca zľava smerom doprava. Pokiaľ vytočíte viacero výherných kombinácií na jednej výhernej línii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Ak vytočíte niekoľko výherných kombinácii na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Symbol posvätného zvieraťa s 3 bonusovými funkciami

Možno ste vedeli, a možno nie, pre starých Egypťanov bol pes posvätným zvieraťom. Aj preto autori hry toto zviera postavili do úlohy symbolu so špeciálnymi bonusovými funkciami. Pes sediaci na zlatej rakve plní spolu až 3 špeciálne funkcie:

  • Vytvára klasické výherné kombinácie.
  • Zastupuje Wild symbol – v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.
  • Scatter symbol – za vytočenie 3 jeho symbolov sa aktivuje bonusová hra s 10 freespinami.

Pred štartom bonusovej hry s 10 voľnými pretočeniami sa náhodným spôsobom vyžrebuje 1 magický symbol. Pokiaľ sa tento magický symbol v dostatočnom počte objaví na automate, po vyhodnotení základných výherných kombinácii expanduje (rozšíri sa) po celom valci, čo môže mať za následok zisk ďalších výherných kombinácii. Výherné kombinácie tohto symbolu platia kdekoľvek na línii. Počas freespinovej hry je možné vytočiť ďalšie 3 Scatter symboly, čo znamená zisk ďalších 10 freespinov.

Objavte egyptské bohatstvo na eTIPOS.sk

Automat The Mysterious Nile disponuje aj obľúbenou funkciou slúžiacou na zdvojnásobenie výhier – Gamble (Risk). Po kliknutí na ňu sa presuniete do novej obrazovky, kde pre zdvojnásobenie výhry musíte uhádnuť farbu zakrytej karty. Tento dobrodružný slot nájdete aj v ponuke slovenského online kasíne eTIPOS.sk. Hra je dostupná aj v mobilnej verzii, pričom platia rovnaké pravidlá ako v tej počítačovej. Na začiatok si ho môžete vyskúšať aj úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Betinsight Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Púštne automaty

Ďalšie výherné automaty od Betinsight Games