Exorcist
Hraj výherný automat Exorcist za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betinsight
Téma automatu: Dobrodružný automat
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, násobitele výhier, Gamble (Risk)

Hrací Automat posadnutý démonmi

Bŕŕŕŕ! Poriadne zimomriavky nám naskočili po otvorení online hracieho automatu Exorcist. Autori zo spoločnosti Betinsight vsadili na najnepríjemnejšiu ľudskú emóciu – strach. Zostavili strašidelnú hru so zlovestnou tematikou, s ktorou ste sa už mohli stretnúť napríklad aj na automate Blood Revival. Ak sa tejto témy nebojíte, nemali by ste si ju nechať ujsť. Keď prekonáte úvodné chvenie, zrýchlené dýchanie, búšenie srdca, zatočte si valcami a uvidíte, či vám súboj dobra a zla prinesie nejaký úžitok v podobe luxusnej výhry.

Online výherný automat Exorcist sa skladá podobne ako Black Mummy z 5 valcov, 3 riadkov a 5 výherných línií. Tie sú pevné a ich počet nemožno meniť. Aj tu platí, že kombinácie sú výherné vtedy, ak začínajú na prvom valci zľava a neprerušovane pokračujú smerom doprava. Pozostávať musia z minimálne dvoch resp. troch rovnakých symbolov. Pokiaľ by ste vytočili viac výherných kombinácií na niekoľkých výherných líniách, neprídete o žiadnu, pretože všetky výhry sa automaticky spočítajú.

Strašitelná atmosféra na valcoch

Strašidelnú atmosféru na online slote Exorcist vytvárajú aj zvuky pri dotočení valcami. Možno sa i vy pristihnete pri tom, ako sa jedným okom obzeráte za seba. Zvuk nám skôr pripomínal nepríjemné klopkanie na dvere ako dosadnutie valcov. Čo nám prišlo zvláštne, žiadna hudba v hre nie je. Či to bol od vývojárov zámer alebo na ňu zabudli, ťažko povedať. Hudba rozoznie iba pri zobrazení výhernej kombinácie.

Ako získať 2500-násobok stavenej sumy

Strašidelné dobrodružstvo na automate Exorcist ideálne dotvárajú aj jednotlivé symboly. Sú nimi predmety užitočné na vymetania diabla ako elixír, kniha, amulet a dýka. Tie majú v porovnaní s klasickými kartovými symbolmi vyššie odmeny, ale oproti znakom symbolizujúcimi svet exorcizmu menšie. A tými znakmi sú anjel, diabol a samotný exorcista. Práve tieto tri symboly dokážu hráčske konto výrazne navýšiť a na vytvorenie výhernej kombinácie ich stačí vytočiť len dvakrát. Veď uznajte sami. Za anjela môžete získať 20-, 40-, 80- a 640-násobok stávky. Za diabla 30-, 60-, 160- a 1280-násobok. No a napokon za exorcistu 40-, 80-, 640 a teraz sa podržte ... za 5 symbolov exorcistu získate odmenu v hodnote 2500-násobku stavenej sumy. Hoci sa nám ho v tomto počte vytočiť nepodarilo, vy budete mať možno viac šťastia a trpezlivosti.

Wild symbol expanduje

Malým mínusom hracieho automatu Exorcist je slabšia bonusová ponuka. Na valcoch sa totiž zobrazuje iba Wild symbol v podobe horiacej sviečky. Našťastie má tento žolík podobne ako na online slote Joker Boom Plus expandujúci charakter, čiže po vytočení sa dokáže rozšíriť po celom valci a vytvoriť niekoľko výherných kombinácií naraz. Scatter symboly alebo freespiny by ste tu hľadali márne. Na automate však dochádza ešte k jednému špeciálnemu javu. V podstate ide o násobitele výhier. Pokiaľ by ste na troch valcoch vytočili rovnaké symboly J, Q, K alebo A, výhra sa vynásobí x3. Ak by ste vytočili spomínané symboly na plných štyroch valcoch, výhra sa znásobí 4x a ak na piatich, odmenou pre vás bude výhra vynásobená x5. Na záver dodáme, že všetky výhry je možné ešte niekoľkokrát zdvojnásobiť a to pomocou funkcie Gamble (Risk).

Exorcist aj zadarmo v kasíne eTipos.sk

Ak sa rozhodnete zahrať si online hrací automat Exorcist v slovenskom online kasíne eTipos.sk, máte šancu vyhrať niektorý z atraktívnych progresívnych Jackpotov – Gold, Silver a Bronze. Ich hodnoty neustále narastajú a zobrazené sú priamo nad valcami. Aby ste získali niektorý z tučných Jackpotov, závisí len a len od šťastia. A to bez ohľadu na to, v akej hodnote stávky točíte valcami.

Ak sa niekedy radi chvejete od strachu a máte radi tento strašidelný žáner, urcie si online automat Exorcist od Betinsight vyskúšajte. Na etipos.sk i v mnohých ďalších kasínach nájdete aj jeho demoverziu, pomocou ktorej si ho môžete vyskúšať aj úplne zadarmo bez registrácie či vkladov. Hra je dostupná samozrejme aj v mobilnej verzii, pričom platia rovnaké pravidlá ako na počítači. Podarí sa vám vytoiť 5 symbolov exorcistu a získať tak 2500-násobok stávky?

Kasínové hry od spoločnosti Betinsight Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Strašidelné automaty

Ďalšie výherné automaty od Betinsight Games