Black Mummy

Black Mummy


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tom Horn
Hraj výherný automat Black Mummy za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tom Horn
Téma automatu: Púštne automaty, Egypt
Dátum vydania: Júl 2017
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 96%
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, násobitele výhier, Gamble (Risk), automatická hra

Egyptské múmie ožili

Prečo sa vývojári online výherných automatov neustále inšpirujú starovekým Egyptom? Možno to robia preto, lebo na území rozkladajúcom sa pozdĺž spodného toku rieky Níl zostalo dodnes množstvo neprebádaných miest, ktoré ukrývajú tajomné poklady. Aj autori hier zo spoločnosti Tom Horn Gaming sa nechali inšpirovať automatmi typu Book of Ra a zostavili hrací automat s veľavravným názvom Black Mummy. Hráčom prináša skvelú zábavu a najmä možnosť získať atraktívne odmeny.

Hracie pole online slotu Black Mummy pozostáva z 5 valcov a 3 riadkov. Na vytvorenie výhernej kombinácie máte k dispozícii 5 fixne daných výherných línií. Tie musia začínať na prvom valci zľava a neprerušovane pokračovať opačným smerom. Skladať sa musia minimálne z troch rovnakých symbolov. Symboly sú na základe výhier rozdelené do troch kategórii. Symbolmi s nižšími odmenami resp. násobkami stavenej sumy sú A, K, Q, a J (od 1x do 6x), so strednými odmenami skarabeus (4x, 8x a 30x) a prsteň (3x, 6x a 20x), no a symbolmi s najvyššími hodnotami v hre sú Horovo oko (6x, 12x a 40x) a faraón (10x, 20x a 50x).

Online automat Black Mummy sa pôsobivo vyníma vo večernej atmosfére s pozadím majestátnych egyptských pyramíd. Všetko pekne dopĺňajú animované obrázky. Čo nás však mierne zaskočilo, bola absencia nejakej sprievodnej hudby. Najprv sme si mysleli, že si ju musíme v nastaveniach zapnúť, no žiadne tlačidlo aktivácie sme nenašli. Autori sa však vynikajúco vyhrali so zvukovými efektami. Vytvorenie výhernej kombinácie, ktorej súčasťou je aj Wild symbol, stojí naozaj za to. Až vás pri tom zamrazí.

Bonusy na automate Black Mummy

Jediným bonusovým symbolom vo výhernom automate Black Mummy je už spomínaný Wild symbol. Je ním múmia, ktorá na prvý pohľad vyzerá dosť zlovestne a vydáva strašidelné zvuky. Mumifikovaný faraón je žolíkom a na valcoch supluje chýbajúce symboly vo výherných kombináciách. Zároveň podobne ako pri automate Path of Valkyrie dokáže vytvoriť aj samostatnú výhernú kombináciu. Za 5x symbol múmie získate až 100-násobok stávky. Jej ďalšou špeciálnou vlastnosťou je, že ak je súčasťou výhernej kombinácie pozostávajúcej z nižších symbolov (A, K, Q, J), na celkovú výhru sa automaticky uplatní násobiteľ odvíjajúci sa od počtu symbolov prítomných v kombinácii. Lepšie si to vysvetlíme na príklade: Za tri, štyri alebo päť symbolov „A“ by vám prináležala výhra v podobe 1-, 3- a 6-násobku stávky. Avšak za kombináciu, ktorej je teda súčasťou múmia, by sa výhra rovnala 3-, 12- a 30-násobku stavenej sumy. Na rovnakom princípe fungujú aj symboly K, Q a J. Čo je škoda, žiadne bonusové minihry či freespiny v hre Black Mummy nenájdete. Siahnuť môžete ešte po funkcii Gamble (Risk) slúžiacu na zdvojnásobovanie nadobudnutých výhier.

Vyskúšajte si automat Black Mummy v etipos.sk kasíne aj zadarmo

Napriek tomu, že online hrací automat Black Mummy nedisponuje bonusmi ako Scatter symbol alebo voľnými pretočeniami, medzi hráčmi je pomerne obľúbený. Téma starovekého Egypta je pútavá a ak sa dá na takom automate aj niečo slušné povyhrávať, tak prečo si ho nevyskúšať? Zoznámte sa s ním aj vy v online kasíne na etipos.sk, či už k tomu využijete počítač, tablet alebo mobil. Nezabudnite, že pri zoznamovaní s ním môžete využiť aj možnosť „hrať zadarmo“, aby ste zo začiatku zbytočne neriskovali.

Kasínové hry od spoločnosti Tom Horn nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Púštne automaty

Ďalšie výherné automaty od Tom Horn