Frozen Queen

Frozen Queen


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tom Horn
Hraj výherný automat Frozen Queen za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tom Horn
Téma automatu: Rozprávkový automat/Automat so zvieratami
Dátum vydania: December 2018
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 81 / 243
Výhernosť (RTP): 96,00%
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, automatická hra, turbo režim

Zamrznuté kráľovstvo a zvieratá severu ožívajú v automate Frozen Queen, kde mrazivá krása a divoká príroda tvoria úchvatný svet plný tajomstiev a pokladov. Po africkom dobrodružstve v hre Hot Africa či potulkách americkou prériou v hre Buffalo Blitz sa dnes pridajte k odvážnej výprave do srdca arktickej divočiny, kde sa na ceste za magickými výhrami stanú vašimi spoločníkmi ľadové medvede a majestátne tigre.

Grafika a skladba hry Frozen Queen

Valce automatu Frozen Queen od Tom Horn Gaming vyzerajú ako zamrznuté obelisky, ktoré vynikajú naproti panoráme snehových plání a ľadovcov. V diaľke sa týči hrad ľadovej kráľovnej, čo dotvára nádhernú scenériu. Symboly sú nakreslené veľmi pekne a do drsnej arktickej divočiny vnášajú život. Prítomnosť ľadového medveďa, ktorý sa neustále prechádza poza valce, pridáva hre autentickosť. Akoby vás tak jedným očkom nenápadne kontroloval.

4 valce a 3 riadky ponúkajú priestor pre 81 výherných línií, na ktorých výherné kombinácie platia zľava doprava. Avšak, hra ukrýva jedno zaujímavé tajomstvo. Počet línií sa môže zázračne rozšíriť na 243. Ako je to pri 4-valci vôbec možné? Za touto matematickou záhadou stojí ľadová kráľovná, ktorej kúzla transformujú celý hrací online automat a rozširujú horizont výhier. Ale o tom viac v bonusovej časti tejto recenzie.

Bonusové vlastnosti

Magický kryštál je kľúčovým prvkom automatu Frozen Queen. Ako Wild symbol zastupuje ostatné symboly a dopomáha tak k vytváraniu výherných kombinácií. Keď sa vám podarí vytočiť tento cenný symbol aspoň dvakrát, aktivujete bonusovú hru s 10 freespinami.

Počas nich sa hra rozšíri vďaka Ľadovej kráľovnej, ktorá sa ujíma pozície medzi valcami a pridáva tak do hry piaty valec. Tým sa počet výherných línií dramaticky zvýši z pôvodných 81 až na úctyhodných 243. Ľadová kráľovná zaujíma všetky tri riadky na valcoch, čím výrazne zvyšuje vaše šance na zisk výherných kombinácií a sľubuje omnoho atraktívnejšie výhry, než by ste čakali v zamrznutom kráľovstve.

Roztočte valce Frozen Queen v kasíne

Hrací automat Frozen Queen vám ponúka dotyk arktickej divočiny, a to vďaka kompatibilite s mobilnými zariadeniami nemusíte ani opustiť pohodlie svojho domova. Servíruje pekný herný zážitok s 81 výhernými líniami, ktoré sa vďaka ľadovej kráľovnej v bonusovej hre dokážu rozšíriť na 243 výherných možností. Táto hra je dostupná v online kasíne TIPOS na etipos.sk a samozrejme si ju môžete vyskúšať na našej stránke vo forme demoverzie zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Tom Horn nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Tom Horn