Hot Africa

Hot Africa


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Hot Africa za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj

Safari, kde objavujete skryté poklady

Online automat Hot Africa vás zoberie na okružnú jazdu a vďaka naozaj prepracovanému systému odmien si vás rýchlo získa. Čaká vás 5 valcov s troma riadkami a na nich až 15 výherných línií.

Ak sa vám zdá, že je to trocha málo, nebudeme vás presviedčať o opaku. Automat Hot Africa vás však rýchlo pohltí a na všetko negatívne zabudnete. Môže za to predovšetkým naozaj podarený vizuál. Málo hier vás takto vtiahne do deja a celkom pohltí atmosférou. Aj zvuky sú také aké očakávate od africkej hudby. Za toto majú u nás SYNOT Games už tradične palec hore.

Prebuďte v sebe šelmu a získajte bonusy

Čo sa týka herných princípov, všetko je tak, ako to poznáte z iných automatov. K vylepšeniu vašich výhier prispievajú v online automate Hot Africa bonusy. Nepatria síce k najoriginálnejším, ale ak prinášajú peniaze navyše, hráči im to radi odpustia. Základom je samozrejme Wild symbol s funkciou žolíka, ktorý dokáže nahradiť chýbajúce symboly a priniesť vám výhru. Navyše má aj veľmi príjemnú vlastnosť. Pri vytočení 3, 4 alebo 5 symbolov v jednej výhernej línii vypláca výhry v hodnote 10, 50 a 250 násobok pôvodnej stávky.

Ďalšou automatovou stálicou je Scatter symbol. Ak sa vám zobrazí na hracej ploche 3 a viackrát, vyplatí vám výhru podľa výhernej tabuľky a ešte k tomu prihodí aj 15 free spinov. Aj taká konzerva ako scatter symbol však skrýva v tejto hre prekvapenie. Voľné pretočenia začínajú s úrovňou násobiteľa výhier x2. Keď sa vám podarí vytočiť na strednom valci symbol Extra Wild, násobiteľ výhier sa zvýši na x4 alebo x8. Extra Wild symbol môžete vytočiť iba vo free spinových kolách a klasicky funguje aj ako obyčajný Wild.

Keď už sme pri bonusoch, nemôžeme zabudnúť ani na kasínové bonusy, ktoré vám neponúka hra, ale samotné kasíno, v ktorom automat Hot Africa hráte. Veď na eTIPOS.sk čaká nových hráčov uvítací bonus 10 €, či extra bonus na 1. vklad až do výšky 350€. A to už je pekná sumička, nie? No kasíno nezabúda ani na svojich existujúcich hráčov, na ktorých sa tu vždy usmieva vernostný bonus. Hráči môžu získať bonus až 350 € alebo hoc aj 10 000 € a čo je výhoda, možno s ním hrať okamžite po obdržaní.

Ale poďme späť k hre. Ak patríte medzi hráčov, ktorým pripadá akákoľvek výhra malá, môžete sa po každom výhernom kole pustiť do rizika a skúsiť funkciu RISK, čiže klasický gamble. Po spustení je vašou úlohou trafiť farbu karty, ktorá je na začiatku otočená rubom hore. Ak sa vám to podarí, vaša výhra sa okamžite zdvojnásobí. Ak netrafíte, všetkým peniazom z poslednej výhry môžete zamávať. Po každom kole si smiete nahratú sumu rozdeliť na polovicu a neriskovať tak všetko.

Skúste si Hot Africu najskôr zadarmo

Hot Africa nás naozaj bavila. Na dobré hry od SYNOTu máme slabosť a hoci v tejto sa nenachádzajú žiadne krásne ženy ako v automate Hell Mania alebo v Book of Secrets, aj africké motívy majú niečo do seba. Ak stále váhate, či to stojí za to, vyskúšajte si automaty zadarmo v eTIPOS.sk kasíne a sami sa rozhodnite, ktorému mu venujete svoj čas. My hru môžeme s pokojným svedomím odporučiť skúseným hráčom aj úplným začiatočníkom.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games