Hell Mania

Hell Mania


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Hell Mania za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Typ hry Pekelný videoautomat
Pomer obrazu 16:9
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 5 výherných línií
Výhernosť 96,06 %
Minimálna stávka 0,20€
Maximálna stávka 10,00 €
Maximálna výhra 100 000 €
Ďalšie vlastnosti hry Násobenie výhry, Expandujúci Wild symbol

Čo si budeme hovoriť, peklo medzi ľuďmi nemá zrovna dobrú povesť a preto sa mu kvalitný marketing vždy zíde. A tak si vrchný pekelník podal ruku s českými vývojármi a z obojstranne prospešnej spolupráce vznikol online hrací automat Hell Mania.

Už z názvu je jasné, že v tomto automate sa to bude len hemžiť rohami, čertami, sexi pekelníčkami a pentagram len sotva zlezie z obrazovky. Ak teda máte odvahu postaviť sa samotnému diablovi, stojí za to upísať sa tomuto automatu.

Kvalita ála SYNOT Games

V SYNOT Games nepodliezli svoju latku a tak ako aj ostatné Synot automaty, aj Hell Mania nám servíruje čertovsky dobre spracovaný vizuál. Kreslená grafika je parádna (na expandovaný Wild symbol krásnej diablovej pomocníčky sa dá pozerať donekonečna) a zvuky tiež hrajú pekelne dobre. Po tejto stránke sa nedá Hell Manii vytknúť absolútne nič.

Samotný automat má 5 valcov a hráčom ponúka 5 fixných herných línii. Je to trochu málo, ak by bolo línií viac, naozaj by sme nemali moc nad čím ohŕňať nos. Je tu síce snaha o kompenzáciu v podobe vyšších výhier, ale aj tak by výherných línii mohlo byť viac.

Výhry sa počítajú klasicky, zľava doprava, pričom výherná kombinácia musí začínať už na prvom valci zľava a nesmie byť prerušená iným symbolom, minimálne po tretí valec zľava. Pri viacerých výherných kombináciách na jednej línii, sa vám pripíše iba najvyššia výhra, vyplývajúca z najvyššej výhernej kombinácie. Ak však vytočíte viac výherných kombinácií na rôznych výherných líniách, hodnota výhier sa sčíta.

Diabolské skúšky vašej odvahy

Čo by to bol za pekelný online automat, ak by si pre vás nepripravil aj nejaké to pokušenie. V prípade Hell Manie, je to klasická funkcia gamble. Po každej výhre dostanete možnosť jej hodnotu zdvojnásobiť, stačí kliknúť na príslušné tlačidlo a vybrať si farbu karty. Automat následne vygeneruje náhodnú kartu a vy, ak ste trafili jej farbu, zdvojnásobíte svoju výhru. Ak padla iná farba ako ste zvolili o peniaze prichádzate. Vašou záchranou môže byť karta žolík. Ak padne, automaticky vyhrávate. Funkcia gamble obsahuje aj možnosť nestaviť celú výhru, ale môžete si ju rozdeliť na polovicu. Prehra vás potom tak nepopáli.

Hell Mania bez bonusovej hry, no s diabolskou vychytávkou

Bonusové hry v online automate Hell Mania nenájdete. Dokonca absentuje aj obľúbený scatter symbol. Fakty o automatoch ale často skresľujú realitu. Autori prichystali inú diabolskú vychytávku, expandujúci Wild symbol. Wild symbol je špeciálny symbol, ktorý dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol vo výhernej kombinácii. V Hell Manii však dokáže viac. Akonáhle vám Wild, v nejakej výhernej kombinácii pomôže, expanduje na celý valec, do podoby fakt sexi rohatej krásky a môže vám tak pomôcť aj v ďalších výherných líniách na ostatných riadkoch. Nám sa takáto náhrada za chýbajúci scatter celkom zapáčila. Chceme viac pekných diablových pomocníčok...

Kompenzáciou chýbajúcej bonusovej hry sú určite aj bonusy, ktoré eTIPOS.sk online kasíno ponúka. Či už budete novým hráčom, alebo hľadáte dlhodobý vernostný program, eTIPOS.sk vám má čo ponúknuť.

Hrajte online automat Hell Mania v eTIPOS.sk zadarmo

Ak si chcete online automat Hell Mania zahrať, odporúčame vám eTIPOS.sk kasíno. Okrem toho, že je to legálna možnosť, ako si tento automat skúsiť aj na Slovensku, je to aj šanca zahrať a vyskúšať si jeho fungovanie úplne zadarmo. eTIPOS.sk totiž rovnako ako pri iných automatových hrách umožňuje bezplatne si vyskúšať hry zo svojej ponuky. Využite to, nájdite si správnu stratégiu a pošlite diabla do pekiel ... vlastne tam kam patrí. Držíme palce.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Strašidelné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games