Book of Secrets 6

Book of Secrets 6


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Book of Secrets 6 za reálne peniaze v kasíne Slovmatic.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Púštne automaty
Dátum vydania:
Valce: 6 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): podľa nastavenia v kasíne (88,14% - 98,12%)
Volatilita: Vysoká
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, expandujúce špeciálne symboly, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Online automat Book of Secrets 6

Skvelý nápad skrsol v hlavách autorov hier zo spoločnosti Synot Games, keď sa rozhodli zostrojiť pokračovanie úspešného online výherného automatu Book of Secrets. Už prvý pohľad ale aj názov prezrádzajú, v čom sa od svojho predchodcu líši. Áno, Book of Secrets 6 má ešte o jeden valec viac. Ak vás teda zaujala prvá verzia, neváhajte si vyskúšať aj jej vydarené pokračovanie. Pridajte sa k atraktívnej archeologičke Ivy a nájdite zabudnuté poklady starovekého Egypta.

Online výherný automat Book of Secrets 6 obsahuje 6 valcov, 3 riadky a 10 fixne daných výherných línií. Rovnako ako v predošlej verzii, aj tu platí, že výherné kombinácie platia v jednom smere a to zľava doprava. Začínať musia na prvom valci vľavo a pokračovať bez prerušenia opačným smerom. Symboly na valcoch sú rozdelené do dvoch kategórií. Kartové symboly 10, J, Q, K a A majú v hre nižšie odmeny a pri výhernej kombinácii musia pozostávať z minimálne troch symbolov. Za nekartové symboly charakterizujúce staroveký Egypt získate oveľa viac. Sú nimi znaky nílskeho kríža Ankh, skarabeus, faraón a archeologička Ivy, pri ktorých vám na vytvorenie výhernej kombinácia postačia aj dva symboly. Rovnako ako v 5-valcovej verzii Book of Secrets, aj tu púta pozornosť krásna archeologička Ivy a jej vyzývavý dekolt. Pohľad na ňu poteší nejedného hráča. Okrem toho so sebou prináša aj skvelé odmeny. Za dva jej symboly získate 0,5-násobok stávky, za tri 5-násobok, za štyri 50-násobok, za päť 250-násobok, no a ak by sa vám ju podarilo vytočiť 6-krát, hráčske konto sa navýši o fantastický 750-násobok stavenej sumy.

Expandujúci špeciálny symbol

Nielen krásna Ivy, ale aj grafika, hudba a herné mechanizmy sú identické s predošlou 5-valcovou verziu. To platí aj čo sa týka bonusovej ponuky. Ak ste už hrali pôvodný slot Book of Secrets, určite vás neprekvapí, že jeden znak je zároveň Wild symbolom aj Scatter symbolom. Tým znakom je kniha s logom Horovho oka. Wild symbol, alebo ak chcete divoký symbol, dokáže nahradiť vo výhernej kombinácii chýbajúci symbol. Navyše kniha vytvára samostatnú výhernú kombináciu a hodnotami výhier 1-, 10-, 100- a 200-násobku stavenej sumy. Väčšie dobrodružstvo spojené s vyššími výhrami zažijete vtedy, ak knihu tentoraz v pozícii Scatter symbolu vytočíte kdekoľvek na valcoch aspoň trikrát. Okrem okamžite výhry získate aj 10 freespinov. Ešte pred ich štartom automat náhodne označí jeden zo symbolov za špeciálny. S niečím podobným ste sa už možno stretli, napríklad aj na automate The Secret of Ba. Zvolený špeciálny symbol počas hry s voľnými pretočeniami expanduje po celom valci, ale iba vtedy, ak môže vytvoriť ďalšie výherné kombinácie. Veľkým plusom je, že výherné kombinácie špeciálnych symbolov sa vyhodnotia nezávisle na tom, či sú susediace alebo začínajú na prvom valci zľava. Počas freespinovej hry je možné získať opätovne ďalšie voľné otočky. Pokiaľ radi riskujete, siahnuť môžete aj po funkcii Gamble (Risk) a svoje nadobudnuté výhry sa pokúsiť zdvojnásobiť.

Synot progresívne Jackpoty

Súčasťou online hracieho automatu Book of Secrets 6 je aj obľúbený Synot Progressive Bonus v 4 úrovniach – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Čím viac hráčov tieto hry hrá, tým rýchlejšie stúpajú hodnoty progresívnych jackpotov. Priebežné zostatky sú vyobrazené priamo nad valcami. Podržaním kurzora na ich hodnoty si môžete pozrieť detailné štatistiky: kedy bola zaznamená najvyššia výhra a v akej sume, ďalej posledná výhra a v akej sume alebo celkový počet výhier.

Ak ste priaznivcom púštnych automatov a vydarených bonusových freespinových hier, určite si tento kúsok od Synot Games vyskúšajte. Určite ho mnohí z vás zaradia medzi svoje obľúbené hry. Hrací automat Book of Secrets 6 nájdete aj v slovenských online kasínach, napríklad na casino.slovmatic.sk. Na začiatok môžete zvoliť demoverziu, aby ste sa s ním dokonale zoznámili. Hra je samozrejme dostupná aj v mobilnej verzii.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Púštne automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games