5 Stones

5 Stones


Hodnotenie od Grisio VIP Club Adell
Hraj výherný automat 5 Stones za reálne peniaze v kasíne OlyBet.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Adell
Téma automatu: Púštne automaty
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 17
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Mystery symbol, freespiny, násobitele výhier, Gamble (Risk), automatická hra

Púštny automat 5 Stones

Staroveký Egypt je jednou z najznámejších a najfascinujúcejších civilizácií sveta. Bola to vyspelá a prísne hierarchická spoločnosť, ktorá prosperovala pri rieke Níl na severovýchode Afriky. Egypťania sa preslávili vyspelou architektúrou, dokonalými pohrebiskami, obrovskými pyramídami a efektívnym hospodárstvom.

Staroveký Egypt zanechal v histórii mnoho dôležitých pozostatkov o svojej kultúre, ktoré majú stále veľký vplyv na súčasné umenie. A vplyv majú aj na autorov kasínových hier. Vydarené tituly ako Book of Ra Deluxe, Mega Pyramid alebo Solar God sú toho dôkazom. Zaujímavý je aj 5 Stones od spoločnosti Adell, ktorý by sme vám radi priblížili.

5 Stones je 5-valcový automat s 3 riadkami a 17 výhernými líniami, ktoré sú fixne dané. Cieľom je vytvoriť kombináciu troch, štyroch alebo piatich rovnakých symbolov. Najvyššie platiacim symbolom je Sfinga, za ktorú získate 200, 500 alebo dokonca až 1000-násobok stávky. Chýbajúce symboly vo výhernej kombinácií dopĺňa Wild symbol vyobrazený ako boh Horus, no ten sám o sebe nedokáže vytvoriť výhernú kombináciu. Všetky výhry je možné pomocou funkcie Gamble (Risk) zdvojnásobiť.

Čo kameň, to bonus

Výherný automat 5 Stones si vás nezíska len staroegyptskou tematikou, ale aj špecifickými bonusovými funkciami. Pod každým valcom je umiestnený kameň, čo vyplýva už z názvu samotnej hry. Každý valec aktivuje nejakú špeciálnu funkciu a to vtedy, ak vyplníte všetkých 5 políčok na danom kameni:

  • 1. valec Multi (násobitele výhier) – na kameni sa ukladajú všetky symboly Multi. Hodnota sa zmení, ak narazíte na hodnotu vyššiu ako už predtým zapísaná. Po zisku piateho Multi symbolu sa výhry vynásobia aktuálnym násobiteľom uvedeným na kameni – maximálne x8.
  • 2. valec Freespin (voľné pretočenia) – na kameni sa ukladajú symboly Freespin. Hodnota sa zmení, ak sa objaví hodnota vyššia ako už predtým zapísaná. Po zisku piateho Freespin symbolu sa aktivuje bonusová hra s voľnými pretočeniami s počtom uvedeným na kameni - maximálne 5 freespinov.
  • 3. valec Mystery (okamžité výhry) – na kameni sa ukladajú všetky symboly Mystery. Hodnota sa zmení, ak sa objaví hodnota vyššia ako už predtým zapísaná. Po zisku piateho Mystery symbolu získate výhru do výšky násobku stávky uvedeného na kameni – maximálne x500.
  • 4. valec Wild (divoké symboly) – na kameni sa ukladajú všetky symboly Wild. Hodnota sa zmení, ak sa objaví hodnota vyššia ako už predtým zapísaná. Po zisku piateho Wild symbolu sa na valcoch rozmiestnia Wild symboly v počte uvedenom na kameni – maximálne 5 Wildov.
  • 5. valec Megawin (atraktívne výhry) – na kameni sa ukladajú špeciálne zlaté symboly obsahujúce klasické symboly, ktoré udávajú hodnotu kmeňa. Po zisku piateho symbolu na kameni získate výhru v hodnote zlatého symbolu z Megawin bonusového kameňa za tri, štyri alebo 5 rovnakých symbolov na valcoch.

Zahrajte si 5 Stones v kasíne na Olybet.sk

Hrací automat 5 Stones si môžete vyskúšať aj na mobile a nájdete ho aj v ponuke slovenského Olybet online kasína. V niektorých kasínach môže byť tento online výherný automat doplnený aj o progresívne Jackpoty. Buď o Jackpoty od výrobcu Adell, alebo platformové lokálne jackpoty daného kasína.

Kasínové hry od spoločnosti Adell nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
OlyBet Vstupný bonus: hranie bez rizika Hraj a vyhraj

Púštne automaty

Ďalšie výherné automaty od Adell