Western Story

Western Story


Hodnotenie od Grisio VIP Club Adell
Hraj výherný automat Western Story za reálne peniaze v kasíne OlyBet.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Adell
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 17
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, Mystery symbol, Gamble (Risk), automatická hra

Westerny ponúkajú pohľad do fascinujúcej éry americkej histórie, ktorá odráža dobrodružstvo, nebezpečenstvo a náročné životné podmienky v nehostinnej divočine. Kovbojskí hrdinovia, ktorí čelia nástrahám divokého západu a bojujú za spravodlivosť a mier, sú často zobrazovaní ako odvážni muži so silným morálnym kompasom. Neboja sa riskovať svoj život v mene dobra. Na druhej strane, westerny často ukazujú zločincov ako bezohľadných a bezcitných záporákov, ktorí využívajú slabosti iných ľudí pre svoje vlastné ciele.

Westerny boli najmä v 20. storočí obľúbeným žánrom filmov, románov a televíznych seriálov. Dnes sú aj inšpiráciou pre vývojárov kasínových hier. Po Wild Wild Chest či Wild Job sme si posvietili na ďalší slot tohto druhu.

Vystrieľajte si výhry v bonusovej hre

Western Story je 5-valcový automat od spoločnosti Adell. Na každom valci sú 3 riadky a na vytváranie výherných kombinácií je určený fixný počet 17 výherných línií. Cieľom je vytočiť minimálne 3 rovnaké symboly na jednej z nich. Symboly vystihujú westernovú tému, na valcoch sa zobrazuje šerif, zlodej, kolty, laso, čižmy a pod. Čo vás však bude najviac zaujímať, automat obsahuje až 3 bonusové symboly:

  • Wild symbol ako dvere do salóna je síce nevýherný symbol, ale ako žolík nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.
  • Scatter symbol resp. Mystery symboly je vyobrazený ako podkova. Za vytočenie troch, štyroch alebo piatich symbolov získate Mystery výhru, ktorej maximálna hodnota je 200-násobok stávky.
  • Symbol Bonus je vrece peňazí, ktorý ak vytočíte minimálne 3x, aktivujete bonusovú hru. V nej naháňate dostavník prepravujúci vrecia s peniazmi. Po kliknutí na „štart“ vystrelíte z koltov a z dostavníka padne jedno z vriec. Dopadne na jeden z piatich jazdných pruhov – stĺpcov. Za umiestnenie piatich vriec do línie získate odmenu v hodnote násobku stávky. Bonusová hra končí v prípade, ak na jednom zo stĺpcov nahromadíte viac ako 3 vrecia.

Na rozdiel od automatu Respin Queen tu máte možnosť svoje výhry aj niekoľkokrát zdvojnásobiť. Slúži na to funkcia Gamble (Risk). Stačí, aby ste uhádli farbu zakrytej karty a výhra sa vynásobí x2. Po nesprávnom tipe však o ňu prídete.

Roztočte valce v koltoch na automate Western Story

Online výherný automat Western Story si môžete zahrať v slovenskom online kasíne na Olybet.sk. Niektoré kasína do hry nasadzujú aj atraktívne progresívne Jackpoty od výrobcu hry Adell. Iné kasína majú v hre zakomponované zase svoje vlastné platformové Jackpoty. Naplňte zásobníky a roztočte valce v honbe za parádnymi výhrami.

Kasínové hry od spoločnosti Adell nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
OlyBet Vstupný bonus: hranie bez rizika Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Adell