Wild Job

Wild Job


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Wild Job za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: SYNOT GAMES
Téma automatu: divoký západ
Dátum vydania: 09/2017
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 9 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP): 96,07 %
Volatilita: stredná
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: wild symbol, expandujúci wild symbol, free spiny, expandujúce scatter symboly v režime otočení zadarmo, funkcia Gamble (RISK)

Starý dobrý divoký západ

Wild Job vytvorila skupina divochov z údolia SYNOT Games a ak hľadáte rozptýlenie v krajine kde guľky lietajú rýchlejšie ako slová, nečakajte a taste svoje zbrane.

Ak na hrách od SYNOTU máme niečo naozaj radi, tak je to možnosť hrania na slovensku v eTIPOS.sk kasíne a grafika. Akákoľvek, aj tá najjednoduchšia hra od českých vývojárov je takmer umelecký skvost a online automat Wild Job je toho žiarivým príkladom.

Hneď ako dostanete do hry, ste vo svete, ktorý preslávili Clint Eastwood, Bud Spencer a Terence Hill a samozrejme Winnetou. Vizuál je parádny a grafiku dokonale dopĺňa štýlová hudba s jasným westernovým podtónom. Jasné, nie je to Morricone, ale to nikomu vadiť nebude. Ak máte odvahu, je na čase pustiť sa do dobrodružstva, ktoré sa skončí buď s batohom peňazí na chrbte rýchleho koňa alebo na šibenici.

Jednoduché pravidlá hry

Wild Job je 5 valcový online automat s troma riadkami a výhry vás čakajú na 9 fixných líniách. Spôsob hry je klasický a úplne jednoduchý, roztočíte valce a čakáte či padne výherná kombinácia. Tá musí začínať na valci úplne vľavo a neprerušovane pokračovať aspoň cez tri valce smerom doprava. Na jednej línii platí vždy iba najvyššia dosiahnutá výhra. Ak však vytočíte niekoľko výherných kombinácií na viacerých líniách, výhry sa spočítajú.

Po každom kole, v ktorom ste dosiahli výhru, môžete zariskovať a vyskúšať systém gamble, tu nazývaný RISK. Ten vám umožní svoju výhru niekoľkokrát znásobiť. Musíte však riskovať a uhádnuť farbu karty, ktorú vám systém zobrazuje otočenú obrázkom dolu. Ak uhádnete, výhra sa vám zdvojnásobí, ak nie, o peniaze prídete. Sem tam narazíte na žolíka, ten vám prinesie šťastie a peniaze sa vám pripíšu.

Veľká bonusová lúpež

Cestu divokým západom sa vám autori automatu Wild Job rozhodli spríjemniť aj niekoľkými bonusmi. Nie sú síce príliš originálne, ale dokážu hráčovi pridať slušný obnos k výhre takže v žiadnom prípade neurazia.

Prvým bonusom je Wild symbol. Absolútna klasika žánru (a nielen toho westernového). Symbol Wild nahrádza akýkoľvek iný symbol (okrem scatteru) na hracej obrazovke a môžete vďaka nemu vyhrať aj v prípade, že pôvodna línia bola nevýherná.

Druhým bonusom sú pretočenia zadarmo. Na to, aby ste si zakrútili valcami bez nutnosti nasypať niečo do automatu však potrebujete scatter symboly, tie majú vo Wild Job obrázky lupičov. Ak ich dokážete vytočiť naraz na prvom, treťom a piatom valci, okamžite získavate 10 free spinov. Skvelé však je, že ďalšie free pretočenia môžete získať aj keď ste práve v režime hier zadarmo. Navyše scatter symboly vo free spin režime po zobrazení sa na valcoch expandujú, takže je zisk nových voľný zatočení jednoduchší. Za toto pred autormi hry Stetson dolu.

Skúste Wild Job zadarmo

My sme sa pri hraní online automatu Wild Job na eTIPOS.sk skutočne dobre bavili a užili sme si na divokom západe každé zrniečko prachu. Aby ste zistili, či je tvrdý život kovboja pre vás, môžete si Wild Job zahrať zadarmo a až potom sa rozhodnúť či vložíte svoje peniaze do reálnej hry. Držíme vám palce.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games