Wild Wild Chest

Wild Wild Chest


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Wild Wild Chest za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: Júl 2016
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,21%
Volatilita: Stredne nízka 2/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, re-spiny, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Už ste boli na divokom západe? Roztočte valce

Nasledujúci automat, ktorému je venovaná táto recenzia, by sme mohli pokojne označiť ako jednu z najvzrušujúcejších hier z portfólia Red Tiger. A nie je v tom žiadne klišé. Nesie názov Wild Wild Chest a hráčom ponúka dobrodružnú jazdu pravým nefalšovaným americkým západom. Poďte sa s ním zoznámiť.

Wild Wild Chest je 5-valcový online automat s 3 riadkami a 20 fixnými výhernými líniami. Výherné kombinácie platia v jednom smere zľava doprava s tým, že začínať musia na prvom valci vľavo. Na automate sa točia charakteristické symboly drsných kovbojov – pištole, klobúk, čižmy a lano s rukavicami. Všetko ešte dopĺňajú kartové znaky 10, J, Q, K a A.

Kvalita hry po vizuálnej aj technickej stránke

Grafika hry je výborná, o hudbe a zvukových efektov ani nehovoriac. Autori odviedli kvalitnú prácu. Pod valcami môžete vidieť nedopité fľašky alkoholu, mince a zlaté tehličky. Westernové mestečko však nie je ľudoprázdne. Stretnete sa v ňom s tromi osamelými dámami čakajúcimi na vašu spoločnosť. Blondínka, čiernovláska a brunetka. Na svoje si príde naozaj každý. Ak sa im povenujete, veľmi rady sa vám odvďačia, pretože všetky tri krásky sú na automate Wild symbolmi. Sú žolíkmi, čiže ich špecialitou je meniť nevýherné kombinácie na výherné. Wild dievčatá sú o niečo divokejšie počas freespinovej hry, ku ktorej sa hneď dostaneme. V rámci základnej hry vám tieto dámy ponúknu zisk v podobe 1000-násobku stávky. A to vtedy, ak sa na automate objavia 5-krát.

V hre nechýba ani populárny Scatter symbol vyobrazený ako „točenia zdarma“. Objavujú sa na prvom, treťom a piatom valci, no a keď ich všetky tri vytočíte, preniknete do bonusovej hry s voľnými pretočeniami. Ešte predtým však musíte kliknúť na jeden zo Scatter symbolov, aby ste sa dozvedeli výšku získaných freespinov. V tejto nadstavbe hry sa o slovo znova hlásia tri atraktívne dámy, no už v podobe expandujúceho Wild symbolu. Slečna sa rozdiahne na celý valec, aby sa ukázala v celej paráde.

A to sme s bonusovou výbavou slotu Wild Wild Chest ani zďaleka neskončili. Na valcoch sa točí aj symbol truhlice so zlatými mincami. V rámci jedného spinu ju môžete vytočiť niekoľkokrát. Po kliknutí na ňu sa otvorí a vy sa dozviete, ktorá zo 4 špeciálnych funkcii sa v nej ukrýva:

  • Okamžitá výhra – otvorením truhlice získate okamžitú výhru.
  • Šťastné opakované točenie – truhlica spustí bezplatný re-spin, čo vedie k zisku výhernej kombinácie.
  • Výmena valcov – truhlica zamení valce, aby vznikla najlepšia výherná kombinácia.
  • Náhodné časti – truhlica na valce pridá ďalšie symboly tak, aby vznikla výherné kombinácia.

Progresívne Jackpoty

Na automate Wild Wild Chest hráte aj o zdieľané progresívne Jackpoty Daily Drop a Mega Drop. Stačí len točiť valcami a čakať, kým sa symbol Jackpot objaví 3-krát. Ich aktuálnu hodnotu vidíte v ľavej časti od valcov. Do hry o tieto jackpoty je zapojených viac Red Tiger automatových hier.

Páni, dámy čakajú. V online kasíne Niké

Keďže sme veľkými fanúšikmi filmov o divokom západe, téma automatu Wild Wild Chest nás hneď oslovila. Pokiaľ hľadáte automat, ktorý vám umožní hrať za malé i veľké stávky s množstvom vzrušujúcich bonusových funkcií, už ste ho našli. Tento vynikajúci online slot nájdete v slovenskom kasíne Niké. Smelo do toho, veď predsa nechcete nechať krásne dámy dlho čakať.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger