Cash or Nothing

Cash or Nothing


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Cash or Nothing za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Klasický výherný automat
Dátum vydania: Apríl 2022
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 93,75%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Cash Scatter, Frenzy Scatter, Double Diamond Scatter, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Všetko sa točí okolo peňazí

Red Tiger prišiel po Piggy Riches Megaways s ďalším automatom, ktorý je postavený na našich snoch o peniazoch. Online slot Cash or Nothing má veľmi výstižný názov, a z hľadiska bonusov je o niečo jednoduchší ako ten s prasiatkami. Poďme sa pozrieť na možnosti, ako si z tohto automatu odniesť zaujímavú „hotovosť“.

Cash or Nothing je 5-valcový hrací automat s 3 riadkami a 20 fixne danými výhernými líniami. Výherné kombinácie platia zľava doprava, pričom musia pozostávať z troch, štyroch alebo piatich rovnakých symbolov. Samozrejme, nemôže ich preťať žiadny iný symbol. Automat sa vyníma na abstraktnom zelenom pozadí a sprevádza ho retro inštrumentálna hudba a zvukové efekty napodobňujúce pokladňu a mince. Tento online slot je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám pre hranie na mobile aj stolovom počítači.

Klasika je asi najlepšie slovo na opis ôsmich základných symbolov v automate Cash or Nothing. Kartové znaky 10, J, Q, K a A majú nižšie hodnoty, tri druhy BAR-ov o niečo vyššie. Ich výherné hodnoty nie sú žiadne terno, ale autori z Red Tiger tento nedostatok dômyselne vykryli bonusovou hrou nazvanou peňažné točenia (Cash Spins).

3 druhy Scatter symbolu

Jedným z najdôležitejších symbolov vo výhernom automate Cash or Nothing je symbol peňazí. Technicky ide o Scatter a zobrazenie piatich jeho symbolov, kdekoľvek na hracom poli, spustí 3 peňažné otočky (Cash Spins). Počas týchto točení sa v hre objavujú tri druhy Scatterov, ktoré zostanú zafixované na svojom mieste až do skončenia tejto bonusovej hry. Prvým je Cash Scatter s rôznymi hodnotami výhier. Frenzy Scatter zvyšuje hodnotu už zobrazených a zafixovaných symbolov Cash Scatter o výšku stávky. A nakoniec Double Diamond Scatter hodnotu Cash Scatter vynásobí x2. Každý nový zobrazený Scatter akéhokoľvek druhu resetuje peňažné točenia na 3. Ak ich miniete a nevytočíte žiadny Scatter, bonusová hra končí. Končí aj vtedy, ak všetky pozície automatu pokryjete Scattermi.

Vyskúšajte si Cash or Nothing úplne zadarmo

Online výherný automat Cash or Nothing patrí do kategórie hier od Red Tiger, na ktorých môžete vyhrať niektorý z progresívnych Jackpotov. Takúto šancu máte napríklad aj v kasíne Niké. V niektorých kasínach sme v tejto hre dokonca natrafili aj na platformové Jackpoty kasína.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger