Legend of the Nile

Legend of the Nile


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Hraj výherný automat Legend of the Nile za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betsoft
Téma automatu: Púštne automaty
Dátum vydania: December 2017
Valce: 6 valcov, 6 riadkov
Výherné línie: Klastre
Výhernosť (RTP): 95,63 %
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, násobitele výhier, automatická hra

Púštny automat Legend of the Nile

Rieka Níl preteká viacerými africkými krajinami a je nenahraditeľným prírodným zdrojom vlahy najsuchšieho kontinentu sveta. A pre vás sa môže stať rieka Níl na hracom automate Legend of the Nile od spoločnosti Betsoft zdrojom atraktívnych výhier. Ide o nevšedný púštny online hrací automat s netypickou skladbou, kaskádovitým formátom padajúcich symbolov a niekoľkými špeciálnymi vlastnosťami. Poďte sa pozrieť na to, ako z Nílu vyloviť tie najlepšie výhry.

Kaskádovitý systém – lavínový efekt

Skladbou je Legend of the Nile veľmi špecifický online výherný automat. Tvorí ho totiž 6 riadkov a 6 valcov, na ktorých sa symboly netočia, ale kaskádovito padajú na seba. S podobným „lavínovým“ systémom ste sa už mohli stretnúť aj na automate Jewels Quest 2. Nejde ani o slot s tradičným počtom výherných línií, ale v hre vytvárate tzv. klastre (strapce alebo zhluky). Na ich získanie potrebujete zobraziť minimálne 4 rovnaké symboly vedľa seba alebo nad sebou. Dôležité je, aby medzi sebou susedili podobne ako pri hrách Berryburst či Brazil Bomba. Po vytvorení klastra sa na vaše konto pripíše výhra podľa výhernej tabuľky, symboly z klastra vybuchnú a na ich miesto zhora spadnú ďalšie. To vedie k zisku viacerých výherných klastrov za sebou a tým pádom aj k oveľa vyšším výhram. Výherný automat Legend of the Nile online je prezentovaný pôsobivým dizajnom, na pozadí vidieť Níl tečúci pomedzi pyramídy a majestátnu sfingu. Pozoruhodné sú aj farebné animácie výbuchov s ohnivými a zvukovými efektmi.

3x Scatter symbol

Symbol pyramídy je Wild symbolom a ako žolík dopĺňa alebo rozširuje výherné klastre. Navyše on sám dokáže vytvoriť samostatný výherný klaster. Okrem rôznych hieroglyfov sa na online automate Legend of the Nile objavujú aj známi bohovia starovekého Egypta – Ra, Anubis, Isis. Ide o 3 druhy Scatter symbolov, od ktorých sa odráža celá hra, teda konkrétne bonusy a špeciálne vlastnosti. Na hracom automate sú vyobrazené vľavo a vašou úlohou je postupne vypĺňať ich počítadlo.

Freespiny a násobitele výhier

Ak chcete získať bonus v podobe freespinov, musíte vytočiť čo najviac symbolov so znakom boha Ra. Počet freespinov závisí od toho, koľko symbolov vytočíte. Presnú legendu k tomu, koľko symbolov potrebujete na to, aby ste dosiahli určitý počet voľných pretočení, vidíte vľavo. Môžete získať 8, 10, 12, 15 freespinov alebo 400- a až 2 500-násobok stavenej sumy. To by ste však v rámci jedného spinu museli vytočiť 20 symbolov boha Ra.

Pri zvyšných dvoch Scatter symbolov je to inak. Rovnako ako boh Ra, aj oni majú na ľavej strane svoje znaky a pri nich počítadlá. Každý symbol Anubisa alebo Isisa, ktorý je súčasťou výherného klastra, sa zapíše do počítadla. Postupne tak vylepšujete násobitele výhier. No a tie sa aktivujú vtedy, keď sa vám podarí prekĺznuť do hry s voľnými pretočeniami.

Anubis Trail a Isis Trail – každá výhra za symboly Anubis alebo Isis zároveň napĺňa kruhový ukazovateľ. Pokiaľ sa vám tento ukazovateľ podarí celý vyplniť, získate 10 Anubis alebo 10 Isis freespinov.

Ak zvyknete hrávať automaty prostredníctvom eTipos.sk online casina, tešiť sa môžete aj na platformové progresívne Jackpoty. Hodnoty všetkých troch – Gold, Silver, Bronze – vidíte hore nad valcami. Vyhrať by ich chcel určite každý, no šťastie môže mať len pár jedincov. Budete medzi nimi?

Legend of the Nile v kasíne eTipos.sk

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že online výherný automat Legend of the Nile je príliš komplikovaný. Priznáme, že aj nám spočiatku trvalo, kým sme pochopili jeho bonusový mechanizmus. Po istom čase nám bolo všetko jasné a na tejto neobyčajnej a vzrušujúcej ceste do starovekého Egypta sme strávili veľmi veľa času. Skúste si ho vy, pokojne najprv úplne zadarmo. Hru nájdete aj v slovenskom online kasíne eTipos.sk. Na ceste za výhrami možete použiť aj svoj tablet či telefón - mobilná verzia hry je samozrejmosťou.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Púštne automaty

Ďalšie výherné automaty od Betsoft