Stampede

Stampede


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Hraj výherný automat Stampede za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betsoft
Téma automatu: Automat so zvieratami
Dátum vydania: November 2017
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 1024
Výhernosť (RTP): 95,27%
Volatilita: 5/5 (vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symboly, Scatter symboly, násobitele výhier, freespiny, Gamble (Risk), automatická hra

Zvieratá majú jedinečné vlastnosti, ktoré nás fascinujú a priťahujú. Sú nádhernou a neoddeliteľnou súčasťou našej prírody a nášho sveta. Dokážu nás prekvapiť svojimi schopnosťami a chovaním. Ak máte radi zvieratá, automat Stampede od spoločnosti Betsoft by vám mohol učarovať. Čo všetko na ňom nájdete? To vám na nasledujúcich riadkoch veľmi radi a ochotne prezradíme.

1 024 ciest naprieč Afrikou

Online výherný automat Stampede vás rovnako ako napríklad African Sunset 2 zavedie do slnkom zaliatej africkej savany. Ponúka až 1 024 spôsobov na výhru a všetky prírodné krásy, ktoré je možné nájsť iba na africkom kontinente. Automat sa skladá z 5 valcov, pričom na každom sú 4 symboly. Cieľom je spojiť rovnaké symboly zľava doprava naprieč všetkými valcami, pričom na dosiahnutie výhry sú potrebné minimálne tri symboly v rade. Nižšie výhry prinášajú kartové znaky od desiatky po eso. Viac získate za výherné kombinácie vytvorené z typických afrických zvierat ako žirafa, zebra, orol, gepard alebo slon.

Ako aktivovať 20 freespinov

Sériu štandardných symbolov dopĺňajú dva bonusové symboly. Wild symbol nahrádza akýkoľvek iný symbol, aby mohol dokončiť výhernú kombináciu všade tam, kde je to možné. No na hracom automate Stampede sa točí len na druhom, treťom a štvrtom valci. Pozorne treba sledovať aj Scatter symbol, ktorým je typický africký strom akácia. Tento symbol aktivuje obľúbené freespiny a ich počet závisí od toho, koľkokrát sa vám podarí Scatter symbol vytočiť. Za tri Scattery získate 8 freespinov, za štyri už 12 a za päť dokonca až 20 voľných pretočení.

Počas hry s freespinami na online slote Stampede je možné opätovne získať ďalšie. Okrem toho výhry tu môžu byť niekoľkokrát násobené, pretože na Wild symboloch sa objavujú aj násobitele výhier x2 alebo x3. Tieto násobitele majú multiplikačný charakter, čiže spolu môžete získať až 27-násobok výhry. Ak radi riskujete, každú jednu výhru môžete prostredníctvom funkcie Gamble (Risk) zdvojnásobiť. Stačí len uhádnuť, či na zlatej minci padne hlava alebo znak.

V kasíne na eTipos.sk aj progresívne Jackpoty

Pokiaľ hrávate automaty v online kasíne eTipos, v tejto hre sa môžete tešiť aj na platformové progresívne Jackpoty. Hodnoty všetkých – Gold, Silver, Bronze – vidíte priamo nad valcami. Vyhrať Jackpot môže ktorýkoľvek hráč bez ohľadu na výšku stávky.

Ak patríte k fanúšikom výherných automatov s africkou tematikou a máte radi jednoduché hry bez zbytočných komplikácií, skúste šťastie so Stampede. Automat ponúka peknú grafiku so silnými hernými prvkami. Hoci sa v tomto automate nenachádza nič ktovieako originálne, hra rozhodne stojí za vyskúšanie. Odporúčame si tento hrací automat so zvieratami vyskúšať bezplatne, aby ste zistili, či sa bude hodiť do rotácie vašich obľúbených hier.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Betsoft