Magic Shoppe

Magic Shoppe


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Hraj výherný automat Magic Shoppe za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betsoft
Téma automatu: Automat s mágiou a mytológiou
Dátum vydania: Jún 2017
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 25
Výhernosť (RTP): 94,58%
Volatilita: 2/5 (stredne nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symboly, Scatter symboly, freespiny, automatická hra

Mágia sa v histórii ľudstva vyskytovala v rozmanitých formách a vždy fascinovala ľudí rôznych kultúr a civilizácií. Počas celej histórie bola oslavovaná, obávaná, odsudzovaná, ale aj študovaná z mnohých perspektív. Mágia sľubuje komunikáciu alebo manipuláciu s neviditeľnými silami či duchovným svetom, čo môže byť fascinujúce, ale zároveň aj strašidelné. Aký pohľad máte na mágiu vy? Priťahuje vás? Pokiaľ ste súhlasne prikývli, nasledujúca hra vás bude určite zaujímať.

Mágia na 25 výherných líniách

Vstúpte do sveta mágie s online automatom Magic Shoppe. Túto hru vykúzlili vývojári v spoločnosti Betsoft a vybavil ju 5 valcami, 3 riadkami a 25 výhernými líniami. Aby ste vyčarovali nejakú tú výhru, musíte spojiť aspoň 3 rovnaké symboly na výhernej línii tak, že prvý začína na krajom valci úplne vľavo. Čím viac symbolov spojíte, tým vyššia výhra vám pristane na konte. Okrem klasických kartových znakov sa na valcoch točí lebka, putá, dýka, minca a klobúk. Tie majú aj vyššie výherné hodnoty.

Ovládanie hry Magic Shoppe je v mobilnej verzii vyriešené veľmi dobre, rovnako ako ho majú riešené všetky moderné automaty od Betsoftu. Na hracej ploche sú len dve tlačidlá. Napravo máte k dispozícii button Spin, v ľavej časti pod tromi vodorovnými čiarkami nájdete rôzne nastavenia vrátane zvuku, výšky stávky, pravidiel a funkcie Autoplay. Automatické točenia si môžete nastaviť na počet spinov, maximálnu možnú stratu alebo tak, že automat hru po výhre zastaví.

Bonusy hracieho automatu

Prejdime na bonusy. Tých je v online automate Magic Shoppe dostatok, ale podľa nás sú tak trochu kontroverzné. Ok, je tu Wild, Scatter aj freespiny, ale nie všetky sa správajú štandardne. Veď napríklad taký Wild symbol sa na valcoch bežne neobjavuje. Zjaví sa až vtedy, keď vytočíte tri symboly Magic Wand (čarovná palička). Symboly Magic Wand sa premenia na Wild symbol, ktoré následne suplujú chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii a aj sami o sebe vytvárajú výherné kombinácie. Vytočiť 3 čarovné paličky sa nám až tak často nedarilo, skôr sme vytočili freespiny.

Voľné pretočenia aktivujete pomocou dvoch Scatter symbolov – Sun Box a Moon Box. Kontroverziou je, že medzi týmto symbolmi nie je okrem grafického znázornenia žiadny rozdiel. Zvláštne, nemyslíte? Autori mohli pokojne jeden Scatter zrušiť a nahradiť ho iným bonusom, napríklad expandujúcim špeciálnym symbolom ako v hre Book of Spells. Ale v poriadku, stále to nie je niečo, čo by vás od hrania tohto slotu malo odradiť. Mimochodom, za tri, štyri alebo päť Scatterov aktivujete 3, 6 alebo 12 freespinov.

Roztočte valce automatu Magic Shoppe v online kasíne

Online výherný automat Magic Shoppe hodnotíme mierne rozporuplne. Vizuálne vyzerá naozaj dobre, téma mágie je všadeprítomná, výber hudby taktiež chválime. Ale tie bonusy. Naozaj sme nerozumeli tým „skrytým“ Wildom a dvom Scatterom bez akéhokoľvek rozdielu. Pokiaľ to však berieme s nadhľadom, stále ide o veľmi atraktívne bonusy, ktoré hru robia kúzelnou. Zahrať si ju môžete napríklad v online herni na ecasino.etipos.sk. Vyskúšajte si sami, či vám tento magický slot sadne.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Betsoft