The SlotFather Part II

The SlotFather Part II


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Online hra The SlotFather Part II zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat The SlotFather Part II za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betsoft
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: Marec 2017
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 243
Výhernosť (RTP): 96,81%
Volatilita: 4/5 (stredne vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, megasymboly, respiny, freespiny, Gamble (Risk), automatická hra

Mafiánsky automat

Výherný automat The SlotFather Part II od spoločnosti BetSoft vám pootvorí dvere do brlohu mafiánskych bossov. Slot inšpirovaný kultovou knihou Krstný otec je už na prvý pohľad prepracovaný do najmenších detailov. Okrem úžasnej grafiky sa môžete tešiť na skvelé animácie, ktoré vás budú sprevádzať celou touto dobrodružnou hrou. A čo je dôležité, mafiáni sú tu nielen pohostinní, ale aj štedrí. Presvedčte sa.

Online slot The SlotFather Part II sa skladá z 5 valcov a 3 riadkov. Výherné kombinácie je možné hľadať až na 243 výherných líniách. Aby ste nejakú získali, musíte vytočiť minimálne tri rovnaké symboly so začiatkom na prvom valci zľava. Výherné línie sú jednosmerné. Na valcoch sa točia symboly charakterizujúce mafiánske prostredie – nebezpeční gangstri, peniaze, nože, cigary alebo karty. Hoci za tieto symboly nie sú vysoké odmeny ako napríklad na automate Amazons' Wonders, všetko pekne kompenzujú bonusy a špeciálne vlastnosti.

Nechýbajú klasické bonusové symboly

Wild symbol je divoký symbol, ktorý supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. V základnej hre sa objavuje na 2. a 4. valci, v hre s voľnými pretočeniami na všetkých okrem prvého. Sám o sebe nedokáže vytvoriť výhernú kombináciu. Scatter symbolom je nákladiak, ktorý aktivuje freespiny. Podľa počtu vytočených Scatterov je možné získať 8, 12 alebo 20 voľných pretočení. Sám o sebe dokáže vytvoriť výhernú kombináciu. Počas režimu voľných pretočení sú všetky výhry zdvojnásobené a je možné opätovne získať ďalšie freespiny.

Ďalšie špeciálne funkcie

Na všetkých valcoch sa objavujú aj megasymboly pokrývajúce všetky tri riadky. Ide o troch gangstrov – Frankieho, Tonyho a Sammyho. A práve s týmito mafiánmi je na automate The SlotFather Part II najväčšia zábava. Pokiaľ sa vám podarí vytočiť dva megasymboly rovnakého gangstra skrz všetky tri riadky, aktivuje sa bezplatný respin. To môže viesť buď k zisku výhernej kombinácie, alebo zobrazeniu toho istého gangstra na ďalších valcoch.

Za minimálne tri megasymboly jedného typu (jeden gangster) sa spustí bonusová hra Gangster Feature. V nej sa posadíte za stolík a budete si vyberať zo šiestich dokumentov. V piatich sa nachádzajú okamžité výhry a v jednom nápis Collect. Ideálne je vyklikať všetkých päť dokumentov s výhrami a ako posledný si vybrať nápis Collect. To však nie je také jednoduché, pretože dokumenty na stole nijako neprezrádzajú, čo sa v nich ukrýva. K vyšším výhram vedie ešte jedna cestička, ktorou je funkcia Double Up známa aj ako Gamble (Risk). Výhru zdvojnásobíte, keď uhádnete, ktorá strana padne na zlatej minci.

V online kasíne eTipos.sk aj progresívne Jackpoty

Ak hrávate automaty v online kasíne eTipos.sk, môžete sa tešiť aj na platformové progresívne Jackpoty. Hodnoty všetkých troch – Gold, Silver, Bronze – vidíte priamo nad valcami. Vyhrať Jackpot môže ktorýkoľvek hráč bez ohľadu na výšku stávky.

Online výherný automat The SlotFather Part II vám odporúčame vyskúšať, pretože okrem výborného grafického spracovania, na ktoré sme už pri Betsoft slotoch zvyknutí, ponúka aj dostatok bonusov a špeciálnych funkcií na dosiahnutie atraktívnych výhier. Ak vám krvavé peniaze mafiánov nesmrdia, nech sa páči, poďte to s nimi roztočiť.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Betsoft