Gemmed!

Gemmed!


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Hraj výherný automat Gemmed! za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betsoft
Téma automatu: Automaty plné pokladov, symboly drahokamov
Dátum vydania: September 2019
Valce: 9 valcov, 9 riadkov
Výherné línie: 40 503
Výhernosť (RTP): 96,46 %
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, megasymboly, automatická hra

Online automat Gemmed s 9 valcami a 9 riadkami

Online výherný automat Gemmed je učebnicovou ukážkou toho, kam až môžu fantázie niektorých vývojárov zájsť. Veď uznajte sami. Videli ste už slot s 9 valcami a 9 riadkami? Takáto extrémna nádielka vás čaká na automate od Betsoft. Ak teda máte radi inovatívnejšie a modernejšie hry, nech sa páči, prečítajte si o tejto hre pár dôležitých informácií.

Gemmed sa v pri zostavovaní výherných kombinácií od iných automatov nijako extra nelíši. Na zisk výhernej kombinácie potrebujete vytočiť minimálne tri resp. štyri rovnaké symboly so začiatkom na prvom valci zľava. Pokračovať musia opačným smerom doprava. V prípade viacerých výherných kombinácií na niekoľkých výherných líniách sa všetky výhry sčítajú.

Neskutočných 40 503 možností na výhru

Na tomto pestrofarebnom a trblietavom online slote je k dispozícii 14 obyčajných a 2 bonusové symboly. No a keďže takýto veľký počet symbolov sa pochopiteľne musí niekam zmestiť, na automate Gemmed je až 81 políčok – 9 valcov a 9 riadkov – z čoho plynie až neuveriteľných 40 503 možností na získanie výhernej kombinácie. Navyše všetky symboly sa na valcoch objavujú aj ako megasymboly v rôznych veľkostiach (2x1, 3x1, 2x2, 3x3) a rozmanitých farbách. Na základe sfarbenia sú k nim priradené aj výherné hodnoty. Hra je postavená na téme hľadania vzácnych drahokamov, pozadie automatu je vsadené do kmeňa obrovského stromu. Hudba je príjemná, oddychová a dokonale sa hodí k celkovému grafickému vizuálu.

Až 50 freespinov

Na online výhernom automate Gemmed nechýbajú ani dva tradičné bonusové symboly. Wild symbol je navrhnutý tak, aby pripomínal drahokam v dúhových farbách. Ako žolík dokáže doplniť alebo rozšíriť výhernú kombináciu. Na rozdiel od automatu Joker 50 Deluxe nedokáže vytvoriť vlastné kombo a vždy musí byť súčasťou iného. Na druhej strane Scatter symbol, ktorým sú viaceré drahokamy v rôznych farbách, vlastnú kombináciu vytvoriť dokáže. Jeho silnejšou „zbraňou“ je však aktivácia voľných pretočení. Na ich získanie potrebujete vytočiť najmenej 5x Scatter symbol. V takomto prípade obdržíte 15 freespinov, no na vaše konto môže pristáť až 50 freespinov naraz. Na to potrebujete 10-násobné zobrazenie Scatter symbolu. K dispozícii sú aj iné varianty. Záleží, aký počet Scatter symbolov vytočíte v rámci jedného spinu.

Pokiaľ sa rozhodnete zahrať si tento automat v slovenskom online kasíne eTipos.sk, môžete vyhrať aj niektorý z troch progresívnych Jackpotov tohto kasína. Ich hodnoty vidíte priamo nad valcami.

Gemmed aj zadarmo na eTipos.sk

Automaty s nablýskanými drahokamami spadajú skôr do kategórie klasických retro hier, no Gemmed v podaní Betsoftu túto „dogmu“ mierne narušil. Ide o veľmi príjemný a hlavne moderný slot. Netradičná skladba pozostávajúca z 9 valcov, 9 riadkov a 40 503 možností na výhru doplnená o šancu získať naraz až 50 freespinov zaujme nejedného ostrieľaného hráča. Vyskúšajte si ho zadarmo v online kasíne eTipos.sk a uvidíte, či nadchne aj vás alebo sa radšej vrátite ku skutočnej klasike.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty plné pokladov

Ďalšie výherné automaty od Betsoft