Gem-O-Rama

Gem-O-Rama


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Gem-O-Rama za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: SYNOT Games
Téma automatu: Automaty plné pokladov, drahé kamene
Dátum vydania: 01/2017
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 95 - 97 %
Volatilita: stredná
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, expandujúci Wild symbol, DOUBLE symbol, funkcia Gamble (RISK)

Jednoduché a prehľadné hranie

Online hrací automat Gem-O-Rama od SYNOTu ponúka vcelku jednoduché hranie, no určite pri ňom nestrávite len niekoľko minútiek. Klasika z 5 valcov a 3 riadkov graficky položená do prevládajúcej fialovej farby.

Jednotlivé symboly na valcoch pozostávajú z nablýskaných drahých kameňov, s ktorými môžete vyhrať na 10 líniách. Na prvý pohľad môžu pripomínať štýl ovocných automatov, ale obrúsené a ligotavé drahokamy majú od nich na míle ďaleko.

Násilnejším symbolom je červená 7, ktorá ak sa objaví 5x, vyhrávate 25-násobok stávky. Výherný automat ponúka ďalšie rôzne možnosti k dosiahnutiu vysnívanej výhry.

Všade samé násobenie

Wild symbol ako žolík tradične nahrádza chýbajúci symbol do výhernej kombinácie. Expandujúci Wild symbol, ktorý sa objavuje na valcoch č. 2,3 a 4, prináša 3 re-spiny zdarma. Symbol DOUBLE objavujúci sa iba na prvom a piatom valci každú výhru zdvojnásobuje. Aby toho nebolo málo, pri každej vytočenej výhre môžete využiť funkciu RIZIKA (násobenie výhier). Pomocou neho vstúpite do ďalšej obrazovky, kde si nadobudnutú výhru môžete ešte navýšiť. Ak uhádnete farbu naruby otočenej karty, výhra sa násobí. Ak ste opatrnejší, sumu môžete poliť.

Online slot Gem-O-Rama je stavaný pre hráčov, ktorí inklinujú skôr k jednoduchému hraniu bez nejakých vedľajších efektov v pozadí automatu. Klasické točenie valcami okorenené ďalšími pridanými možnosťami, vďaka ktorým sa hodnota vašich výhier môže šplhať ešte oveľa vyššie.

Potrebujete tréning? Skúste si Gem-O-Rama zadarmo

Prostredníctvom eTIPOS kasína si môžete hrací automat Gem-O-Rama vyskúšať najprv pre zábavu bez zbytočného utrácania vlastných peňazí. A je jedno či hráte na počítači, tablete alebo mobile, hry na TIPOSe si vychutnáte z kéhokoľvek zariadenia vďaka plne responzívnemu webu. Ak takýto tréning nepotrebujete, hor sa do naháňania výhier! Neoslovil vás slot Gem-O-Rama? Nielen túto hru, ale aj vyše 100 ďalších hracích automatov zdarma si môžete vyskúšať zadarmo skôr, ako začnete hrať v skutočnom kasíne.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Automaty plné pokladov

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games