Gem Rocks

Gem Rocks


Hodnotenie od Grisio VIP Club Yggdrasil
Hraj výherný automat Gem Rocks za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Automaty plné pokladov
Dátum vydania: 22. 2. 2018
Valce: 6 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 4 096 výherných ciest
Výhernosť (RTP): 96,2%
Volatilita: vysoká
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: multiplikátor, megasymboly, re-spiny, autoplay

Hrací automat plný drahokamov

Výherných automatov, v ktorých nájdete rôzne poklady a drahokamy, je neúrekom. Stačí si spomenúť na hry ako Ultimate Crystals či Treasure Mine. My sa v tejto recenzií zameriame na online hrací automat s názvom Gem Rocks, ktorý vytvorili v Yggdrasil, a opäť raz a znova musíme povedať, že im aj táto hra vyšla na výbornú.

Hraciu plochu výherného automatu Gem Rocks tvorí 6 valcov so 4 riadkami a vyhrať tu môžete 4 096 spôsobmi. Na valcoch sa zobrazuje 8 klasických symbolov, ktoré znázorňujú skaly, v ktorých sa nachádzajú rôzne klenoty. Výhernú kombináciu zaznamenáte vtedy, keď sa na ploche zobrazia totožné symboly na minimálne troch za sebou idúcich valcoch, pričom výherná kombinácia musí začínať na prvom valci zľava. Navyše, ak sa vám podarí vytvoriť výhernú kombináciu a v jednotlivých stĺpcoch sa nachádza viacero týchto “výherných” symbolov, získate aj multiplikátor. Počas hry vám k tomu kedykoľvek môžu napomôcť aj obrovské megasymboly v rozmeroch 2x2, 3x3 alebo 4x4.

Padajúce výhry a funkcia Gem Rocks

Na online automate Gem Rocks nenájdete Wild symbol ani Scattery symbol, ale to vôbec nevadí. Sú tu iné funkcie, ktoré vám rovnako dopomôžu k zaujímavým výhram. Princípom tejto hry sú takzvané padajúce výhry, čo znamená, že ak sa vám podarí vytvoriť výhernú kombináciu, výhry sa vám pripíšu a symboly, ktoré ju vytvorili z valcov zmiznú a budú nahradené novými. Vďaka tejto funkcii tak získate re-spin a možnosť na vytvorenie ďalšej výhernej kombinácie. Zaujímavou špecialitkou tohto slotu je aj funkcia s názvom Gem Rock. V čom spočíva? Určite ste si v ľavej časti všimli počítadlo s dielikmi, ktoré stvárňujú tri kamenné monštrá. Po dvoch, piatich alebo deviatich za sebou padajúcich výhrach získate Monster Rock skladajúci sa z rovnakých symbolov, ktoré vám dopomôžu k výhre. Po vytvorení už dvoch výherných kombinácií sa na ploche zjaví monštrum, ktoré sa premení na megasymbol v rozmere 2x2 a na valcoch sa následne umiestni na miestach, kde doplní chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii a teda dopomôže vám k výhre a ďalšiemu dieliku v počítadle Gem Rock. Rovnakým spôsobom to funguje aj po piatich padajúcich výhrach (objaví sa megasymbol 3x3) ako aj pri deviatich padajúcich výhrach (objaví sa megasymbol 4x4). Tak čo, podarí sa vám počítadlo naplniť úplne doplna a zabezpečiť si tak parádne výhry?

Online slot Gem Rocks si v kasíne obľúbite

Výherný automat Gem Rocks musíme hodnotiť veľmi pozitívne. Svojou hrateľnosťou, grafikou a zvukovým spracovaním nás hneď po zapnutí doslova vtiahol do hry a vydržali sme sa na ňom baviť veľmi dlho. Ak si chcete v kasíne Tipsport zahrať niečo kvalitné a nenáročné, tento slot vám jednoznačne odporúčame.

Kasínové hry od spoločnosti Yggdrasil nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Automaty plné pokladov

Ďalšie výherné automaty od Yggdrasil