Bicicleta

Bicicleta


Hodnotenie od Grisio VIP Club Yggdrasil
Hraj výherný automat Bicicleta za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Športové hracie automaty
Dátum vydania: 9. 6. 2016
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 25
Výhernosť (RTP): 96,30%
Volatilita: stredná
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, Free spiny, autoplay, lepivé Wild symboly, funkcia Wild Reel

S hracími automatmi na športovú tému sa až tak často nestretávame, a preto sme boli veľmi zvedaví, čo nám prinesie online slot Bicicleta. Navyše, keď sme prišli na to, že tento automat vytvorili vývojári spoločnosti Yggdrasil, naša zvedavosť sa ešte viac zintenzívnila. Veď hry od tohto providera bývajú naozaj famózne.

Bicicleta je hra pre futbalových nadšencov

Hlavným motívom výherného automatu Bicicleta podobne ako pri automate Football rules od Playtechu je najpopulárnejšia kolektívna loptová hra – futbal. Hracia plocha je zasadená do obrovského futbalového štadióna a pozostáva z 5 valcov, 4 riadkov a 25 fixných výherných línií. Výhernú kombináciu zaznamenáte, ak si na valcoch vytočíte aspoň tri rovnaké symboly, pričom výherná kombinácia musí začínať na prvom valci zľava. Počas hrania sa vám bude zobrazovať 8 základných symbolov a 3 špeciálne. Polovicu základných symbolov tvoria kartové symboly, ktoré majú nižšiu hodnotu a druhú polovicu tvoria symboly s vyššou hodnotou, na ktorých sa zobrazujú tváre futbalových hráčov. Všetky podstatné prvky ovládania automatu Bicicleta nájdete v prehľadom spodnom paneli a samozrejmosťou tohto slotu je aj mobilné hranie.

Čo dokáže trojica špeciálnych symbolov?

V online automate Bicicleta nájdete hneď viacero špeciálnych funkcií, vďaka ktorým je hranie ešte zaujímavejšie. Začneme populárnym Wild symbolom, ktorý aj v tejto hre môže nahradzovať všetky symboly s výnimkou symbolov Scatter a Trofej. Druhým špeciálnym symbolom, ktorý si môžete na valcoch vytočiť, je Scatter symbol, ktorý znázorňuje futbalová lopta doplnená o názov „FREE SPIN“. Ak si vytočíte tento symbol aspoň na troch valcoch, získate 8 pretočení zadarmo a v prípade, že sa Scatter symbol objaví aj na štvrtom alebo piatom valci, obdržíte vždy o ďalších osem free spinov naviac.

Ďalšou zaujímavosťou počas hry s voľnými zatočeniami je „ožitie“ symbolov s futbalovými hráčmi. Ak sa tieto symboly zobrazia na hracej ploche počas free spinov, pokúsia sa streliť gól. Ak sa im to podarí, premenia sa na symbol Wild, ktorý zostane zmrazený na svojom mieste až do konca režimu hry s pretočeniami zadarmo.

Posledným špeciálnym symbolom hracieho automatu Bicicleta je symbol Trofej. Objaviť sa môže len poslednom piatom valci. Keď sa vám podarí tento symbol vytočiť počas základnej hry, získate niektorú z náhodných odmien – buď free spiny alebo okamžitú výhru. Symbol trofeje si môžete vytočiť aj počas freespinov, kde vás môže obdarovať rovnakými odmenami. Navyše vám v tomto režime môže aktivovať funkciu Wild Reel, ktorá zmení na niektorom z prvých štyroch valcov všetky symboly na Wild symboly a tie tam ostanú až do konca hry s pretočeniami zadarmo.

Vyskúšajte si futbalový automat Bicicleta v kasíne

Na prvý pohľad sa vám môže zdať, že výherný automat Bicicleta je komplikovaný, avšak opak je pravdou. Keď si ho zapnete v Tipsport kasíne a vyskúšate zahrať, už po pár zatočeniach vám bude všetko jasné. Ak navyše zbožňujete futbal, tak hraním tohto slotu v online kasíne ako sa hovorí, zabijete dve muchy jednou ranou.

Kasínové hry od spoločnosti Yggdrasil nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Športové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Yggdrasil