Football Rules

Football Rules


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Typ hry Automatová hra s futbalovou tematikou
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcový hrací automat s 25 výhernými líniami
Výhernosť 97,1 %
Minimálna stávka 0,01 €
Maximálna stávka 250 €
Ďalšie vlastnosti hry Wild symbol, Minihry spúšťajúce free spiny s násobením výhier

Futbal je svetový fenomén a preto sa niet veľmi čo čudovať, že patrí medzi najobľúbenejšie témy hráčov hazardných hier. Možno nás preto prekvapí, že kvalitných hier z tohto prostredia zasa tak veľa nie je. Preto každá automatová hra s futbalovou tematikou má veľkú šancu stať sa hitom. Online automat Football rules nie je výnimkou, no nie sme si istý, či sa mu to podarilo.

Football rules je online automatová hra od Playtechu, ktorá si svojich hráčov drží už od roku 2013. Okrem toho, že ťaží z futbalovej témy, je jej nespornou výhodou aj jej jednoduchosť. Ak by ste v nej totiž hľadali prepracované grafické prvky, široké možnosti v bonusových hrách prípadne nejaké špeciality v gameplay, máte smolu. Football Rules nič z toho neposkytne. Hra stavila na absolútnu jednoduchosť.

Jednoduchý športový hrací automat

Ide o klasický 5 valcový hrací automat s 25 výhernými líniami. Všetkých futbalových fanatikov určite poteší, že autori sa snažili nejakú tú futbalovú symboliku umiestniť všade. Takže namiesto suchopádnych obrázkov písmen alebo kariet, tu máte na jednotlivých obrázkoch futbalové dresy, futbalového brankára, rozhodcu (ktorý vyzerá ako Pierluigi Collina) a nesmie chýbať ani futbalová lopta. To sú samozrejme základné symboly.

Špeciálne symboly samozrejme s futbalom súvisia tiež. Wild symbol nesie obrázok tešiaceho sa fanúšika, na obrázku scatter symbolu je štadión, no a bonusový symbol označuje futbalista s pohárom pre víťaza Majstrovstiev sveta. Trocha však zamrzí, že Wild a Scatter symboly neprinášajú žiadnu bonusovú hru. Ak by na nich nebolo napísané scatter a wild, tak ani neviete, že to špeciálne symboly sú.

Málo bonusových hier

Jediným bonusom, ktorý reálne môžete vytočiť sú free spiny. Pretočenia zadarmo získate v špeciálnej minihre. Najprv však musíte vytočiť symboly Bonus na prvom a piatom valci. Ak sa vám to podarilo presúvate sa do minihry. V nej vás čakajú dve úlohy. V prvom kole si vyberiete loptu a váš výber určí koľko pretočení zadarmo získate. V ďalšom kole je vašou úlohou kopnúť penaltu a streliť gól. Na výber máte šesť smerov a pokiaľ ste úspešný a lopta skončí v sieti následne vidíte hodnotu násobiteľa, ktorým sa budú násobiť vaše výhry v pretočeniach zadarmo.

Verdikt – Football rules si najskôr skúste zahrať zadarmo

Nuž a to je vlastne všetko, jednoduchosť a účelnosť, to je to čo automatová hra Football rules zosobňuje. Pre futbalových nadšencov je to príjemná povinnosť, pri ktorej si oddýchnu. Pre ostatných hráčov toho zas až tak veľa neponúkne. Skúsiť by ste ju však určite mali. Rovnako ako množstvo iných bezplatných automatových hier, ktoré si ju u nás môžete zahrať. A ktovie, možno aj z vás spraví futbalového fanúšika. Tak do toho, zelená je tráva...

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Športové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Playtech