Lucha Maniacs

Lucha Maniacs


Hodnotenie od Grisio VIP Club Yggdrasil
Hraj výherný automat Lucha Maniacs za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Športové hracie automaty
Dátum vydania: 24. 4. 2018
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,2%
Volatilita: Stredne-vysoká
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Free spiny, autoplay, rôzne typy Wild symbolov, bonusová hra Poster, funkcia Zlatá stávka

V ďalšej našej recenzii si bližšie posvietime na automat Lucha Maniacs od spoločnosti Yggdrasil. Ak ste si už vyskúšali nejakú hru od tohto providera, určite viete, že ich sloty ako napríklad Easter Island alebo Brazil Bomba sú priam geniálne.

Hlavným motívom hracieho automatu Lucha Maniacs sú štyria fantasy zápasníci, ktorí si chcú v ringu zmerať svoje sily. Roztáčať tu môžete 5 valcov s 3 riadkami a výhru získate, ak vytvoríte výhernú kombináciu na niektorej z 20 výherných línií. Na valcoch sa vám bude zobrazovať 8 bežných symbolov, ktoré sú rozdelené na dve polovice. Prvú štvoricu symbolov znázorňujú kartové znaky s nižšou hodnotou. Na druhej štvorici symbolov sa zobrazujú zápasníci, vďaka ktorým môžete získať vyššie výhry.

Z bonusových funkcií automatu Lucha Maniacs sa vám hlava zatočí

Tak a teraz sa posaďte, pretože vám ideme predstaviť špeciálne funkcie, ktoré online automat Lucha Maniacs ponúka. Ako prvý tu vystupuje Wild symbol, ktorý nahrádza všetky symboly okrem Scatter symbolu. Druhým špeciálnym symbolom je už spomínaný Scatter symbol, ktorý na valcoch znázorňuje symbol ringu s textom „BONUS“, ktorý keď si vytočíte aspoň na 3 valcoch, tak obdržíte pretočenia zadarmo so špeciálnymi funkciami. Koľko free spinov môžete získať?

 • Scatter symboly na 3 valcoch vám udelia 7 free spinov + 3 funkcie
 • Scatter symboly na 4 valcoch vám udelia 15 free spinov + 3 funkcie
 • Scatter symboly na 5 valcoch vám udelia 30 free spinov + 3 funkcie

Skvelou vecou je, že odmenu získate, aj keď si symbol „BONUS“ vytočíte počas základnej hry len na 2 valcoch. Ak sa vám to podarí, budete presmerovaný do bonusovej hry s názvom „Poster“. V tejto bonusovej hre sú na stene zavesené štyri plagáty fantasy bojovníkov a pod každým z nich je ukrytá odmena. Pod tromi z nich nájdete okamžitú peňažnú výhru a pod štvrtým sa schováva symbol „BONUS“. V prípade, že odokryjete plagát s „BONUSOM“, tento symbol sa pripočíta k predchádzajúcim dvom bonusovým symbolom a ako odmenu získate 7 free spinov s tromi funkciami.

Bonusové funkcie počas free spinov

Ešte pred bonusovou hrou s voľnými pretočeniami poputujete do medzihry s lístočkami, kde si budete môcť náhodne odkryť špeciálne funkcie, ktoré vám pomôžu počas free spinov získať ešte krajšie výhry. Tu je zoznam špeciálnych funkcií, ktoré sa tu nachádzajú:

 • 2 alebo 4 free spiny navyše
 • 1 alebo 2 Wild symboly budú umiestnené pri každom spine
 • 1 lepivý Wild symbol na strednej pozícii na druhom, treťom alebo štvrtom valci
 • Multiplikátor x3 za symbol jedného zápasníka
 • 1 zápasník bude predstavovať Wild symbol
 • Náhodný Wild symbol, ktorý nahrádza náhodné symboly Wild symbolom
 • Červení a ružoví zápasníci sa spoja do jedného symbolu a vytvoria tím
 • Modrí a zelení zápasníci sa spoja do jedného symbolu a vytvoria tím

To však ešte nie je všetko. Počas hrania režimu s free spinmi si môžete vytočiť ďalšie odmeny, ak sa aspoň na dvoch valcoch zobrazí symbol „BONUS“, pričom odmeny za vytočenie týchto symbolov počas free spinov sú nasledovné:

   Scatter symboly na 2 valcoch vám udelia 1 free spin + 1 funkciu
   Scatter symboly na 3 valcoch vám udelia 2 free spiny + 2 funkcie
   Scatter symboly na 4 valcoch vám udelia 3 free spiny + 3 funkcie
   Scatter symboly na 5 valcoch vám udelia 4 free spiny + 4 funkcie

Zlatá stávka

Aby toho nebolo málo, zakomponovali autori do tohto Yggdrasil online automatu ešte aj funkciu s názvom „Zlatá stávka“. Pokiaľ je táto funkcia aktivovaná, hráči získajú o jednu špeciálnu funkciu naviac počas hrania hry v režime free spins. Táto funkcia sa dá zapnúť a vypnúť v základnej hre, pričom hráč za ňu zaplatí mierne navýšenie vkladu počas zatočení, kedy je táto funkcia aktivovaná.

Zahrajte si prepracovaný automat Lucha Maniacs v kasíne

Tak čo, zakrútila sa vám hlava zo všetkých tých špeciálnych funkcií? Musíme sa priznať, že aj na nás toho bolo zo začiatku hrania tohto automatu v online kasíne Tipsport dosť. Avšak po pár zatočeniach nám bolo všetko jasné a tešili sme, kedy sa nám podarí získať ďalšie pretočenia zadarmo so skvelými funkciami. Hranie automatu Lucha Maniacs nás nadchlo a sme zvedaví, ako sa bude páčiť aj vám. Určite si ho najskôr vyskúšajte v online kasíne.

Kasínové hry od spoločnosti Yggdrasil nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Športové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Yggdrasil