Beauty and the Beast

Beauty and the Beast


Hodnotenie od Grisio VIP Club Yggdrasil
Hraj výherný automat Beauty and the Beast za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Filmové hracie automaty
Dátum vydania: 23. 2. 2017
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,30 % - 97,10 %
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, free spiny, autoplay, funkcia šéfkuchár, funkcia majordómus, funkcia chyžná, zlatá stávka

Inšpirácia z filmového prostredia

Poznáte muzikálový romantický film Kráska a zviera? Práve tento trhák kín z roku 2017 sa stal námetom vývojárov z Yggdrasilu, ktorý vytvorili online automat Beauty and the Beast nesúci rovnaký názov.

Hrací automat Beauty and the Beast je tvorený 5 valcami, 3 riadkami a 20 výhernými líniami, ktoré musia smerovať zľava doprava. Vašou úlohou je vytvorenie výherných kombinácií pozostávajúcich z minimálne troch totožných symbolov. Na hracej ploche, ktorá je mimochodom veľmi úchvatná, si budete môcť vytočiť až desať rôznych symbolov. Osmičku symbolov predstavujú bežné symboly, pričom šesticu z nich znázorňujú nádherné drahokamy a zvyšné dva s vyššími hodnotami reprezentujú hlavní aktéri tejto hry, a teda „Kráska“ a „Zviera“, ktorí sa v bonusovej hre premenia na „Princeznú“ a „Princa“.

Trojica služobníkov k vašim službám

Okrem bežných symbolov narazíte na výhernom automate Beauty and the Beast aj dva špeciálne symboly. Tým prvým je Wild symbol nahradzujúci už tradične všetky ostatné symboly okrem Scatter symbolu. Tento divoký symbol predstavuje v základnej hre rozbité zrkadlo, no v bonusovej hre je toto zrkadlo už bez prasklinky. Aj Scatter symboly majú dve podoby. V klasickej hre ich spoznáte ako symboly zvädnutých ruží s nápisom „Free Spin“, zatiaľ čo v bonusovej hre tieto ružičky už krásne rozkvitnú. Keď sme vám už prezradili, aký nápis nesú Scattery je vám zrejme jasné, že bonusovú hru tohto online automatu budú predstavovať pretočenia zadarmo. Áno, je to tak, stačí, ak si na valcoch vytočíte aspoň trikrát symbol Scatter a môžete sa tešiť na hru s 10 free spinmi. Ak vám Scattery padnú na viacerých valcoch, okrem 10 free spinov získate navyše aj okamžitú peňažnú výhru.

Ešte pred samotnou hrou s pretočeniami zadarmo si budete môcť vybrať extra funkciu. Milujeme kreatívne bonusy automatových hier od Yggrasil. Tieto tri funkcie majú na starosti traja sluhovia, ktorými sú chyžná, majordómus a šéfkuchár. Čo vám títo traja zámockí zamestnanci vedia priniesť?

  • Funkcia chyžná – v priebehu bonusovej hre vám chyžná dokáže pri každom jednom spine umiestniť na valce 2 až 4 Wild symboly na náhodné miesta.
  • Funkcia majordómus – po každom jednom zastavení valcov v bonusovej hre s freespinmi sa jeden z valcov posunie o jednom miesto hore alebo dole, aby bola dosiahnutá lepšia výhra. Ak je možné získať ďalšie freespiny, tak sa vyberie najlepšie posunutie s valcom, ktorý vám prihrá ďalšie pretočenia zadarmo.
  • Funkcia šéfkuchár – vďaka tejto funkcii budú na troch prostredných valcoch zladené symboly.

Tip ako vyhrať na automate parádne sumy

Skvelou vecou je, že v bonusovej hre automatu Beauty and the Beast, môžete získať ďalšie pretočenia zadarmo. Ak sa tak udeje, vyberáte si ďalšiu extra funkciu a teda ďalšiu bonusovú hru hráte už s dvomi extra funkciami. Aj v tejto bonusovej hre vám môžu padnúť tri Scattery symboly, vďaka čomu si zabezpečíte ďalšie free spiny s kombom až troch extra funkcií. Toto je však posledný level bonusovej hry s pretočeniami zadarmo. Ak máte aktivované všetky tri funkcie, na valcoch sa už v tejto hre Scattery nezobrazujú. Ešte aby sme nezabudli, s trojicou špeciálnych funkcií sa budete stretávať aj počas základnej hry – kedykoľvek sa vám totiž môže totiž ktorákoľvek z nich úplne náhodne spustiť.

Aktivujte si „Zlatú stávku“

Ďalším špeciálom hry Beauty and the Beast je možnosť aktivovania funkcie „Zlatá stávka“ Túto funkciu je možné zapnúť a vypnúť kedykoľvek počas základnej hry. Aktiváciou funkcie „Zlatá stávka“ sa vám o určitú čiastku navýši vklad do hry podľa toho, aký typ „Zlatej stávky“ si vyberiete. Prvý nesie názov „Posilnenie“ vďaka ktorému získate pred hrou s free spinmi možnosť voľby dvojice vyššie spomínaných extra funkcií. Druhou vašou voľbou môže byť „Poštuchnutie“, ktoré vám zabezpečí častejšiu hru s pretočeniami zadarmo. No a posledným variantom „Zlatej stávky“ je kombinácia „Posilnenia“ a „Poštuchnutia“.

Zahrajte si automat Beauty and the Beast v kasíne

Toľko čarovných funkcií sa len tak nevidí, čo poviete? Tvorcovia z Yggdrasilu si aj na hracom automate Beauty and the Beast dali poriadne záležať a keď obľubujete hry s poriadnou porciou pretočení zadarmo a špeciálnymi funkciami, na záver nemôžeme dodať nič iné, len aby ste si tento automat vyskúšali napríklad v online Tipsport kasíne. Na začiatok tak môžete urobiť pokojne aj zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Yggdrasil nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Filmové videoautomaty

Ďalšie výherné automaty od Yggdrasil