Hitman

Hitman


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Filmové videoautomaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 15
Výhernosť (RTP): 95,84%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, multiplikátor výhier, bonusová minihra
Hra pod licenciou: Eidos Interactive Ltd.
(Hitman je registrovanou obchodnou značkou spoločnosti Eidos Interactive Ltd. Všetky práva vyhradené.)

Ktorý počítačový fanatik by nepoznal holohlavého chlapíka s vytetovaným čiarovým kódom na zadnej časti hlavy? Jasné, je to agent 47. Neohrozený nájomný zabijak, ktorý napriek práci, ktorú vykonáva neskĺzol k bezbrehému zabíjaniu, ale svoje obete si starostlivo vyberá.

Agent 47 aj na valcoch

Prvýkrát sa objavil v kultovej počítačovej hre Hitman: Codename 47 ešte v roku 2000. Dánski tvorcovia z IO Interactive následne po veľkom úspechu pridali aj niekoľko ďalších pokračovaní. V roku 2007 sa Agent 47 prestrieľal aj na filmové plátno, kde si ho v rovnomennom filme od francúzskeho režiséra Xaviera Gensa zahral Timothy Olyphant. V roku 2015 sa Hitman do kín opäť vrátil, tentokrát už bez Olyphanta.

Postavy Agenta 47 sa chytila aj celosvetovo známa spoločnosť Microgaming zaoberajúca sa vývojom kasínových hier a videoautomatov. Ak ste fanúšikovia nájomného zabijaka a radi si sem-tam zahráte nejaký ten hrací automat, nech sa páči, predstavujeme vám online slot Hitman.

Bonus za bonusom, nuda nehrozí

Online výherný automat Hitman pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 15 fixných výherných línii. Výherné kombinácie platia iba zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a pokračovať v neprerušovanom slede smerom doprava. Svojou rozmanitou bonusovou štruktúrou sa odlišuje od klasických automatov. Poďme si ich postupne predstaviť.

Postava agenta 47 s prekríženými pištoľami je Wild symbolom, čiže má funkciu žolíka. Supluje chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii. Objavuje sa na 2., 3. a 4 valci a má expandujúcu funkciu. Po jeho zobrazení sa celý valec zmení na divoký. V prípade, že sa vám ho podarí vytočiť na všetkých troch valcoch naraz, vystrieľa vám parádne výhry.

Scatter symbolom je číslo 18 v červenom kruhu. Pri jeho (minimálne) 3-násobnom vytočení sa aktivuje bonusová hra s 18 voľnými pretočeniami, pričom všetky výhry v nej sú zdvojnásobené.

Ďalším bonusovým prvkom je symbol Insignia, ktorý sa objavuje iba na prvom, druhom a treťom valci zľava. Keď sa vám ho podarí vytočiť na všetkých troch spomenutých valcoch, získavate odmenu. Je na vás, aby ste si správne zvolili tú, kde sa ukrýva najväčšia hodnota.

Vyberte si obeť a metódu ako zomrie

Hrací automat Hitman má v sebe zakomponovanú bonusovú hru, do ktorej prekĺznete po vytočení 3 symbolov „bonus v notebooku“. V tejto minihre sa ocitnete v pozícii Agenta 47. Musíte si zvoliť, ktorý cieľ v podobe 5 nebezpečných mužov zneškodníte. Každá vaša potenciálna obeť má svoje vlastné peňažné ohodnotenie. Po výbere obete si ďalej zvolíte, akým spôsobom ju „dáte dole“. Či už pištoľou, snajperkou, jedom z injekcie, nožom alebo ju potichučky uškrtíte. Po kliknutí na tlačidlo „execute“ sa ide na vec. Každá jedna vražda je vynásobená náhodne zvoleným multiplikátorom. Po celom tomto „procese zabíjania“ sa dozviete, koľko ste za nájomnú vraždu získali peňazí, teda v našom prípade výhru v podobe kreditu.

Zahrajte sa na agenta 47 na valcoch v online kasíne

Online výherný automat Hitman nás bavil a strávili sme pri ňom niekoľko hodiniek, avšak tie ubehli ako voda. Keďže tento slot má v sebe niekoľko atraktívnych bonusových prvkov, nudiť sa určite nebudete. Pekná grafika s 3D animáciami a tajomná hudba šitá na mieru agentovi 47 vás zaručene vtiahne do deja a samotného hrania. Vyskúšajte si ho najprv zadarmo a ak sa vám život nájomného zabijaka zapáči, môžete následne investovať aj nejaké to euríčko.

Filmové videoautomaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming