Game of Thrones

Game of Thrones


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Game of Thrones zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Typ hry Video automat
Pomer obrazu 16:9 (širokouhlý)
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 15 výherných línií
Výhernosť 95-96 %
Minimálna stávka 0,20 €
Maximálna stávka 20 €

Ak radi sledujete seriál Game of Thrones, vďaka spolupráci spoločností Microgaming a HBO si môžete svoj obľúbený seriál zahrať aj ako automatovú hru a svoje nadšenie znásobiť nejakou peknou výhrou.

Licencované automaty s filmovou tematikou

Pri automatových hrách s filmovou či hernou licenciou sa často stáva, že pod úžasným vizuálom sa skrýva prázdna náplň, ktorá vás pri hre dlho neudrží. Pri Game of Thrones tomu tak našťastie nie je. Microgaming nenechal nič na náhodu. Čo sa týka rozmanitosti hernej ponuky nečakajte nič výnimočné, no v rámci licencovaných hier je Game of Thrones určite nadpriemer. Hra vás vtiahne do svojej atmosféry a nepustí.

Online výherný automat Game of Thrones

Ide o klasický 5 valcový automat s 3 riadkami a 15 výhernými líniami. Autori doplnili do hry niekoľko herných variácií, vďaka ktorým je hra dynamickejšia a zábavnejšia. Základom sú Wild a Scatter symboly. Wild symbol má podobu loga GoT a nahrádza akýkoľvek iný symbol vo výhernom rade. Scatter symbol, s vyobrazením ikonického Železného trónu, bude určite vašou obľúbenou ikonou. Akonáhle sa na hernej ploche zobrazí 2 krát, získate jednu zo 4 náhodných peňažných odmien (1, 5, 30 až 300 €). Pokiaľ máte symbol na ploche 3 a viackrát, môžete si opäť vybrať z jedného zo 4 balíčkov a získať 8 až 18 zatočení zadarmo + možnosť až 5 násobného zvýšenia výhry. V hre je ešte klasická funkcia gamble, pri ktorej môžete svoju výhru zdvojnásobiť, alebo úplne stratiť.

Vizuálne spracovanie hry

Celý vizuál do posledného detailu vychádza zo svojho seriálového predchodcu. Symboly sú pekne prepracované. Ich zobrazovanie závisí od toho, akému rodu ste sa na počiatku rozhodli slúžiť. Zážitok umocňujú časté scény priamo zo seriálu, ktoré počas hrania vidíte a ktoré dopĺňajú pocit z hry. Namiesto klasickej generickej hudby v pozadí od začiatku duní originálna seriálová zvučka.

Hodnotenie hry Game of Thrones

Automatové spracovanie Game of Thrones musíme hodnotiť kladne. Je pomerne bohaté na herné variácie (v rámci licencovaných hier). Microgaming išiel na istotu, vie čo robí a hru neodflákol. Ak pre vás svet GoT nie je cudzí a radi sa zabávate vyhrávaním na automatových hrách, je toto dielo stvorené priamo pre vás.

Filmové videoautomaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming