Bollywood Story

Bollywood Story


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt
Autor hry: NetEnt
Téma automatu: Klasické hracie automaty, filmová téma
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 9
Výhernosť (RTP): 96,1%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Floating Wild symbol, Scatter symbol, Freespiny

Ste fanúšikom animovaných automatov a stále hľadáte nové inšpirácie? Výherný online automat Bollywood Story v brilantnom prevedení z dielne spoločnosti Net Entertainment vám jednu takú ponúka. Ako napovedá samotný názov automatu, rozpovie vám príbeh z Indie, presnejšie z jedného filmového centra v Bombaji. Skvelá hudba Orientu vás privádza do ozajstnej pohody a dodáva hraciemu automatu ten pravý šmrnc. Poďme si k nemu povedať čosi viac.

Orient plný bonusov v 9 možných líniách

Tradične skvelá grafika s originálnym orientálnym podmazom online automatu Bollywood Story tvorí 5 valcov s 3 riadkami. Ponúka 9 ciest, ktorými sa dokážete dopracovať k výhre, no pri automate od NetEnt sa nám to však zdá trochu málo. Bollywood Story nápadne pripomína slot Lights od rovnakého producenta, naviac so skvelou hudbou v pozadí.

Aj pri tomto online výhernom automate musí každá výherná kombinácia začať v prvom valci zľava a neprerušovane pokračovať doprava. Ak je z 9 výherných línií úspešných viacero naraz, výhry sa sčítavajú. Skúste šťastie s kresleným automatom z prostredia Indie. Cestu k výhre dláždia bonusové symboly Wild a Scatter, vďaka ktorým získate šancu na naozaj parádnu výhru. Ako presne?

Ponúka tzv. Floating Wild ako divoký symbol. Pri každom jednom otočení ich automat náhodne zobrazuje v počte 2 až 4. Wild v Bollywood Story je dobre viditeľný v podobne kvetnatého rámčeka v tvare štvorca a znamená pre vás skutočnú pomoc. Nahrádza totiž akýkoľvek symbol a zvyšuje šancu na uplatnenie výhernej línie. Výnimkou je iba Scatter, ktorého vlastnosti Floating Wild nenahrádza.

Druhým atraktívnym symbolom je spomínaný Scatter vykreslený do výrazného modrého drahokamu. Pokiaľ sa v jednom otočení objavia minimálne 3 takéto „modráky“, môžete si byť istí voľnými otočeniami. Za trojicu z nich získavate 10, za štvoricu 20 a za päticu až 30 voľných freespinov. To však nie je všetko. Pokiaľ získate voľné otočenia máte istotu, že „plávajúci“ symbol Wild sa pri každom otočení nezobrazuje náhodne v počte 2 až 4 krát, ale dokonca 3 až 6 krát. Samozrejme aj počas nich vás môže čakať ďalší prídavok freespinov v závislosti od počtu prichádzajúcich Scatterov.

Aké symboly automat používa?

Najväčšou bonitou a potenciálnou výhrou až 1000 násobku vkladu oplýva práve logo celého slotu Bollywood Story v krikľavo ružovej farbe. Motív lásky dvoch mladých ľudí dekoruje aj ďalšie hlavné symboly. Zostupne od výherného násobku nasleduje štvorica v poradí dievčina, mladík, budúci svokor a svokra. Ostatných 5 symbolov je usporiadaných v poradí klasických vysokých kariet A, K, Q, J a 10 s príslušnými odmenami za ich kombináciu (3,4,5). Aj napriek nižšiemu počtu výherných línií je tento kúsok veľmi pútavý a rýchlo si ho obľúbite.

Malá rada na záver. Ak sa vám stane, že vychytáte dlhú sériu bez výhry nezúfajte. Rozložte bank tak, aby ste vyčkali, kým vám Scatter nezaručí voľné otočenia. Až vtedy začína tá pravá zábava. Prečo? V nich máte o level vyššiu šancu na výherné línie vďaka pridanému symbolu Wild. Zaručene sa objavia 3 z nich. Ak ich príde 6, výhra nebude mať konca. Držíme palce a prajeme vám veľa zábavy.

Skvelý Bollywood Story zadarmo

Svetlá, rýchla a jednoduchá hra vás poteší svojím príbehom dvoch milujúcich sŕdc. Problém nastáva, keď rodičia milovanej dievčiny nechcú o chudobnom mužovi ani počuť. Prekoná láska hranice rôznych spoločenských vrstiev a opäť zvíťazí? Ak veríte v šťastný koniec, roztočte svoje šťastie online aj v režime zadarmo a preniknite do príbehu s pútavou hudbou vo výhernom automate Bollywood Story.

Filmové videoautomaty

Ďalšie výherné automaty od NetEnt