Kong

Kong


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Typ hry Video automat
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 20 výherných línií
Výhernosť 95,5 %
Minimálna stávka 0,01 €
Maximálna stávka 5 €
Ďalšie vlastnosti hry otočenia zadarmo, nahradenie symbolov žolíkmi, autoplay, bonus minigames

King Kong je určite jedna z najikonickejších postáv strieborného plátna. Príbeh obrovskej opice vytrhnutej zo svojho prirodzeného prostredia a presunutej do New Yorku, ktorý sa končí epickou scénou na Empire State Building, pozná určite každý (nielen) fanúšik filmu.

Kong: The 8th Wonder Of The World

Automatová hra Kong: The 8th Wonder Of The World sa inšpiruje filmom Petera Jacksona z roku 2005. A treba povedať, že si z neho berie to najlepšie. Playtech sa posnažil a vytvoril online automat s úžasnou atmosférou, v ktorom sa stretnete nielen s dôležitými postavami z filmu, ale vďaka štýlovej a citlivej práci s grafikou a hudbou sa prenesiete do 30-tych rokov minulého storočia.

Špičkovo spracovaný vizuál automatu

Základ tvorí klasický 5 valcový automat s 20 výhernými líniami. Hra začína v džungli (do príbehu vás uvedie príjemné filmové intro) a hneď od začiatku vás príjemne prekvapí kvalita ozvučenia. Automat prebral originálne zvuky filmu, takže sú náležite epické a výrazne sa podpisujú pod celkový výborný pocit z hry.

Na obrazovke vidíte niekoľko typov symbolov. Štandardnými sú 10, J, Q, K a A, vyššími zasa obrázky hlavných postáv filmu. Mimochodom práve k nim sa viaže asi jediná naša výčitka k vizuálu, pretože fotky hercov sú neskutočne rozrastrované a vôbec nepasujú do zvyšku pedantne pripraveného vizuálu hry. Našťastie je to len malá škvrna na inak skutočne veľkolepej hre. Wild symbol zobrazuje rozzúreného Konga a na scatter symbole nájdete logo hry.

Dva módy hry

Výherný automat Kong: The 8th Wonder Of The World v sebe skrýva vlastne dve hry. Počas hrania sa totiž stretnete s dvoma módmi Jungle Mode a Big City Mode. Každý mód má vlastný vizuál a mierne odlišné bonusy, tabuľka výplat sa však nemení.

Pri Jungle mode sa tak po každom zatočení s 3 a viac Wild symbolmi spustí funkcia Wild Jungle respins, pričom je hráč odmenený 3 zatočeniami zdarma. Ak sa vám na valcoch objaví žolík, zostane na valcoch kým jeho funkcia neskončí. Ak sa vám zadarí a získate scatter výhru za 3 a viac scatter symbolov na valcoch, dostanete šancu na Skull Island Bonus. V ňom pred vami leží mapa ostrova a vašou úlohou je nájsť na ňom tri obrázky rovnakého zvieraťa. Vyhráte však aj vtedy, ak nájdete samotného Konga.

Akonáhle sa dostanete na Skull Island, uzavreli ste Jungle mode a po skončení minihry sa presúvate do Big City Mode. Ten má vlastnú grafiku a vy prakticky hráte inú hru, ako doteraz. Princíp je však rovnaký. 3 alebo viac Wild symbolov spúšťa funkciu Wild Kong Respins. Opäť máte k dispozícii tri zatočenia ale s inými výhodami.

Odlišná minihra vás čaká aj po vytočení troch scatter symbolov. Tentokrát sa ocitáte v roli Konga na streche mrakodrapu a vašou úlohou je strhnúť na zem aspoň jedno z troch nalietavajúcich lietadiel. Za každé strhnuté lietadlo získavate hotovosť. Po dokončení minihry sa, ale opäť vrátite do Jungle módu.

Zhrnutie automatu Kong: The 8th Wonder Of The World

Playtech ukázal, že dokáže robiť výnimočne dobré sloty. Kong sa podaril, od uvedenia filmu síce uplynulo už dosť času, ale hre to vôbec neuberá na zaujímavosti. Pokiaľ vás už omrzeli jednoduché automaty typu Cat Queen a ďalšie púštne varianty a máte chuť na niečo zaujímavé, určite Konga vyskúšajte. Nebudete to ľutovať.

Videorecenzia online automatu Kong od Playtechu

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Filmové videoautomaty

Ďalšie výherné automaty od Playtech