Hellboy

Hellboy


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Hellboy zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .

Videli ste film Hellboy z roku 2019? Ak aj podľa vás zaostal za očakávaním a ste sklamaní z výsledku, nezúfajte. Komiksové postavičky v online automate s rovnomenným názvom vás s istotou uspokoja. Predstavujeme vám online automat Hellboy v brilantnom prevedení od Microgaming. Potešte sa v online kasíne skutočne atraktívnymi výhrami pri dobrodružstvách polovičného démona, jeho adoptívneho otca profesora Trevora Bruttenholma a ďalších priateľov.

Nekonečné prekvapenia v 20 výherných líniách

Tradičný automat s 5 valcami a 3 riadkami ponúka voliteľných 20 výherných línií. Každá výherná kombinácia sa vždy začína v prvom valci zľava a môže byť vytvorená až 12 druhmi animovaných symbolov. Ak je vo výhernej línii viacero úspešných kombinácií, platí iba hodnotovo najvyššia. V prípade výherných kombinácií vo viacerých výherných líniách sa výsledná suma spočítava.

Tento výherný slot vás unikátnou tajomnou hudbou, sympatickými grafickými detailmi a najmä prešpikovanými bonusovými hrami dokonale vtiahne do deja.

Automat Hellboy preplnený výhrami

Zvykli sme si už na skvelé bonusmi opradené online výherné prístroje od Microgaming. Čo nové priniesli v automate Hellboy?

Wild symbol je tradičný symbol v podobe názvu hry, ktorý plní funkciu akéhosi žolíka. Ak sa však nachádza vo výhernej kombinácii, plní úlohu násobiteľa výhry. Prinesie vám hneď dvojnásobok toho, čo by ste vyhrali bez Wild symbolu. Je dôležitou súčasťou bonusovej funkcie Supermode.

Scatter symbol reprezentuje vztýčená ruka hlavného hrdinu. Ak získate 3 a viac týchto symbolov, zrejme budete v balíku. Putujete do unikátneho bonusového podsvetia „Underworld“, kde sú ukryté relikvie moci.

Bonusová minihra Underworld je doplnková animácia celého automatu. Prechádzate postupne tunelmi cez 4 úrovne. V každej z nich na vás čaká 5 dverí. Ak trafíte vždy tie, kde sú ukryté príšery (mince, či kredity pre vás), vstúpite do ohnivej komory, získate späť relikvie k moci a k nim aj úžasnú extra cenu v podobe výhier. V Underworld minihre zinkasujete poriadny balík, najmä ak v niektorej z úrovní nenatrafíte na blokované dvere. V každom prípade sa môžete tešiť na super výhru.

Supermode – bonusová funkcia sa zapína náhodne a kedykoľvek prinesie až 10 otočení zadarmo v bežiacej hre. To nie je všetko. Počas nej sa postupne aktivujú až tri pevné Wild symboly. Zázračná funkcia Supermode vám vďaka stabilným „divokým“ symbolom prináša slušné násobky výhier.

Gamble/Risk Game – ani tu nechýba klasika. Pri každej výhre môžete svoj zisk znásobiť. Pri úspešnej výhernej kombinácii sa objaví tlačidlo s funkciou GAMBLE. Tu dokážete výhru zdvojnásobiť správnym uhádnutím červenej alebo čiernej farby pri náhodnom kartovom výbere. Ak chcete rovno štvornásobok výhry, ponúka sa alternatíva uhádnutia správneho kartového znaku (1 zo 4).

Najhodnotnejším symbolom hry je Wild. Zostupne nasledujú symboly Hellboya, Liz Sherman, Abe Sapien, Johanna Krausa, profesora Bruttenholma a klasické kartové symboly A, K, Q, J a 10. Nechajte sa očariť sci-fi príbehom tajomných postavičiek a získajte parádne výhry najmä pri bonusových hrách.

Vyskúšajte si online výherný automat Hellboy

Túto užívateľsky príťažlivú hru ste mohli v minulosti nájsť v online kasíne eTIPOS.sk, kde ste si ju mohli vyskúšať tiež zadarmo. Bonusové kolá, šikovná grafika z komiksu podľa motívu jeho autora Mika Mignolu, či pútavá tajomná hudba doplnená o skvelé efekty najmä pri prichádzajúcom Scatteri, poskytujú hráčom plnohodnotný zážitok z hry ako alternatívu zábavy vo voľnom čase.

Filmové videoautomaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming