Cinema 81

Cinema 81


Hodnotenie od Grisio VIP Club Adell
Hraj výherný automat Cinema 81 za reálne peniaze v kasíne EuroGold.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Adell
Téma automatu: Filmové automaty
Dátum vydania:
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27 alebo 81
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Násobitele výhier, Gamble (Risk), automatická hra

Niečo pre neskúsenejších

Tému online hracieho automatu Cinema 81 od spoločnosti Adell prezrádza už jeho samotný názov. Všetko sa v ňom točí okolo témy filmového priemyslu. Narazíte tu na symboly filmového pásu, filmovej klapky či zlatej sošky náramne pripomínajúcej najprestížnejšiu hollywoodsku cenu - Oscara. Pánsku fantáziu príjemne pošteklia aj dokonalé siluety 4 herečiek.

Výherný automat Cinema 81 je tak nenáročný, že jeho pravidlá a fungovanie si osvoja aj neskúsení hráči. Tvoria ho 4 valce s 3 riadkami a 27 alebo 81 výhernými líniami. Tento počet závisí od toho, či výherná kombinácie pozostáva z 3 alebo 4 rovnakých symbolov. Grafika je taktiež veľmi jednoduchá, nie je nijako prečačkaná. Čo nám však v hre chýbalo, bol kvalitný hudobný sprievod. Zvukovými efektami sú ozvučené len samotné spiny a prípadné výhry.

Špeciálny valec Multi Win

Ďalším faktorom, ktorý podčiarkuje nenáročnosť automatu Cinema 81, je jeho bonusová výbava. Wildy, Scattery, respiny alebo freespiny tu, podobne ako napríklad na slote Back to Venus, nenájdete. Je tu však niečo, vďaka čomu môžete získať atraktívnejšie výhry. Ide o špeciálny valec Multi Win umiestnený napravo od klasických valcov. Pri každom spine sa roztočí a pokiaľ dosiahnete výhernú kombináciu, výhru vynásobí náhodne zvoleným multiplikátorom. Tento násobiteľ môže byť x1, x2, x3, x6 alebo x9. Ideálnym scenárom je vytočiť výhernú kombináciu zo 4 zlatých sošiek a na valci Multi Win násobiteľ x9. Nám sa to zatiaľ nepodarilo, no možno vy budete mať viac šťastia. Autori nezabudli ani na pomerne obľúbenú funkciu Gamble (Risk), pomocou ktorej každú výhru môžete niekoľkokrát zdvojnásobiť. Aby sa tak stalo, musíte uhádnuť farbu zakrytej karty.

Zahrajte si Cinema 81 zadarmo v kasíne na olybet.sk

Automat Cinema 81 môže byť doplnený aj o progresívne jackpoty. Či už o Jackpoty výrobcu Adell, alebo lokálne platformové Jackpoty daného kasína.

Cinema 81 má v ponuke aj slovenské online kasíno Olybet.sk, kde si automat môžete vyskúšať aj bez rizika úplne zadarmo. Špeciálny valec Multi Win robí hru zábavnou a čo je dôležité, aj štedrou. Podarí sa vám na ňom podať výkon hodný Oscara?

Kasínové hry od spoločnosti Adell nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
OlyBet Vstupný bonus: hranie bez rizika Hraj a vyhraj

Filmové videoautomaty

Ďalšie výherné automaty od Adell