Break Da Bank

Break Da Bank


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Break Da Bank zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Klasické výherné automaty
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP):
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, multiplikátor výhier

Klasické výherné automaty vždy mali, majú a zrejme ešte dlho budú mať veľké zástupy fanúšikov. Možno aj vy sa z času na čas vrátite k starým automatom, ktoré tu boli pred 20 či 30 rokmi a s pocitom nostalgie pri nich strávite nejaký ten čas. Kto by to bol vtedy povedal, že aj v 3. miléniu sa budú tešiť takej popularite. Vidia to aj spoločnosti vyvíjajúce kasínové hry, a preto sa ich nesnažia odsúvať na druhú či tretiu koľaj.

Sú si toho vedomí aj v spoločnosti MICROGAMING. V jej hernom portfóliu totiž nájdeme viacero starých „mašín“ a jednou z nich je aj online výherný automat Break Da Bank. Ide o slot vyskladaný z 3 riadkov, 3 valcov a maximálne 5 výherných línii. Maximálne preto, lebo výherné línie si môžete ľubovoľne nastaviť (1, 2, 3, 4 a 5).

Wild symbol, ktorý násobí výhry

Na valcoch Break Da bank nájdete staré známe symboly BARu, dolárovky a Wild symbolu, ktorým je logo samotnej hry. Plní funkciu žolíka a nahrádza chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii. Okrem toho má v sebe ďalšiu vlastnosť, ktorú určite oceníte. Pokiaľ vytočíte výhernú kombináciu zloženú aj s Wild symbolom, celá výhra sa zdvojnásobí. V prípade, že vo výhernej kombinácii budú zakomponované až 2 Wild symboly, výhra sa vynásobí 4-krát. Trojnásobné vytočenie Wild symbolu sa už vypláca podľa samotnej výhernej tabuľky.

Online slot Break Da Bank je tak jednoduchý, že by bolo zbytočné o ňom písať siahodlhé recenzie. Grafika je úplne obyčajná bez akýchkoľvek 3D efektov a animácii, hudba a zvuk sú presne také rovnaké, aké majú hracie automaty v živej herni. Dokonale vám privodia pocit, že si niekde v kasíne popíjajúc pivko bafkáte z cigary.

Vráťte sa do minulosti s Break Da Bank

Break Da Bank je klasický výherný automat určený vyslovene starším hráčom resp. tým, ktorí radi cestujú v čase, aby sa tak vrátili do minulosti a zaspomínali si na svoje začiatky. Ak sa medzi takých radíte, tento slot je pre vás ako vyšitý. Jednoduchý, rýchly, prehľadný a navyše aj s celkom atraktívnymi bonusovými vlastnosťami.

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming