Flaming Fruit

Flaming Fruit


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tom Horn
Hraj výherný automat Flaming Fruit za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tom Horn
Téma automatu: Retro automaty
Dátum vydania: August 2017
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 97%
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Gamble (Risk), automatická hra

Retro automat Flaming Fruit

Máte chuť na poriadny retro automat? Potom je 3 valcový Flaming Fruit presne to, čo hľadáte. Skúste nazbierať tú správnu kombináciu šťavnatého ovocia a vymačkajte z neho zaujímavé výhry.

Flaming Fruit je výherný automat od Tom Horn so slušnou návratnosťou (RTP). Možno si pri ňom zaspomínate na svoje začiatky, pretože má 3 valce, 3 riadky, iba 5 výherných línií a točia sa na ňom klasické ovocné symboly. Ani grafika a hudba sa nevymykajú retro štýlu. Je to akoby sa čas 20 alebo 30 rokov nepohol dopredu.

Najvyšším výplatným symbolom na online automate Flaming Fruit je červená sedmička. Tento symbol vypláca 64-násobok stávky ak ho vytočíte 3-krát na jednej z piatich výherných línií. Pokiaľ ide o najlepšie platiaci symbol v hre, tú hodnotu by sme si vedeli predstaviť oveľa vyššiu. A ak zohľadníme fakt, že tu nie je ani žiadny bonusový symbol, byť na mieste autorov by sme sa obávali o svoje pracovné miesto. Nájde si hra dostatok fanúšikov, alebo osloví len konzervatívnych hráčov? Sledujúc štatistiky hrateľnosti nevychádzame z údivu. Hra totiž v kasínach poráža mnohé perfektné kúsky, ktoré sme tu vychválili do nebies.

Žiadny bonus

Absencia Wild a Scatter symbolov, freespinov či respinov bola pre nás po istom čase hrania dosť citeľná. Áno, výhry padali pomerne často a celkom sa nám darilo. Aj to je asi dôvod, prečo je hra relatívne obľúbená. No chcelo by to niečo viac. Niečo šmrncovné, niečo, čo dodá hre oveľa viac vzrušenia a napätia. Svoje výhry môžete navýšiť iba funkciou Gamble (Risk), ktorú už zaiste všetci poznáte. Budeme sa však opakovať, z pohľadu bonusovej výbavy to bolo pre nás na hracom automate Flaming Fruit trochu málo.

Roztočte ovocie v online kasíne na etipos.sk

Online výherný automat Flaming Fruit má v ponuke aj v slovenské online casino eTipos. U nás máte možnosť vyskúšať si akékoľvek hracie automaty úplne zadarmo, bez registrácie. Túto možnosť určite využite aj pri hre Flaming Fruit a pokojne si skúste, či vás takto jednoduchá valcová hra osloví. Pre hráčov, čo hľadajú modernejšie kúsky so zaujímavými bonusmi odporúčame napríklad hru Frutopia, tiež od výrobcu Tom Horn.

Kasínové hry od spoločnosti Tom Horn nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Tom Horn