Big Show

Big Show


Hodnotenie od Grisio VIP Club e-gaming
Hraj výherný automat Big Show za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: e-gaming
Téma automatu: Retro automaty s ovocnými symbolmi
Dátum vydania:
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 5/27
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, Mystery symbol, freespiny, násobitele výhier, automatická hra

Čo vás čaká na e-gaming automate Big Show?

Nebaví vás prehrabávanie a hľadania nejakého starého dobrého ovocného automatu, no zmocnila sa vás túžba si taký zahrať? Nepátrajte, vyskúšajte šťastie s online retro slotom Big Show od spoločnosti e-gaming. Dovolím si tvrdiť, že je ešte lepší, zábavnejší a najmä štedrejší ako automat Super Star 27. Veď už i jeho samotný názov prezrádza, že by malo ísť o poriadnu šou. Tak sa poďte pozrieť na to, či to tak naozaj je.

Online hrací automat Big Show má 3 valce, 3 riadky, a podobne ako dobrodružný slot Black Mummy iba 5 fixných výherných línií. Výherné línie platia zľava doprava a výherné kombinácie na nich musia pozostávať z troch rovnakých symbolov. Ide o ovocnú retro klasiku, a tak sa na valcoch točia čerešne (2-násobok stávky), citróny (4-násobok), pomaranče (6-násobok), slivky (8-násobok), hrozná (20-násobok) a melóny (60-násobok). V hre majú nižšie hodnoty a viac získate s neovocnými symbolmi. Pri zobrazení troch červených sedmičiek na niektorej výhernej línii vaše konto narastie o 100-násobok stavenej sumy. Ani to sa však nevyrovná výhram získaným vďaka skvelým bonusom.

Zvodná tanečnica a jej vzrušujúca bonusová šou

Šou, ktorú autori vsunuli do názvu online automatu, prináša niekoľko zaujímavých bonusov a špeciálnych vlastností. Prvým je Wild symbol v podobe zvodnej tanečnice. Evidentne má za sebou už mnoho vystúpení, pretože vie roztočiť parádnu zábavu na valcoch. V pozícii žolíka nahrádza chýbajúce symboly vo výherných kombináciách. Tento divoký symbol je rozdelený na tri časti a výhru dokáže vynásobiť 1x, 2x alebo 3x. Výška násobku závisí od toho, ktorá tretina divokého symbolu sa na valci objavila. Ďalej je tu symbol dvoch zvončekov, ktorý je Mystery symbolom. Akonáhle ho vytočíte trikrát kdekoľvek na valcoch, získate Mystery Win s náhodnou výhrou.

Atraktívna tanečnica plní okrem funkcie divokého symbolu aj funkciu Scatter symbolu. Až 15 freespinov dostanete vtedy, ak sa vám podarí tanečnicu vytočiť na úplne celom automate, čiže na všetkých 9 pozíciách. Počas hry s voľnými pretočeniami sa navyše 5 aktívnych výherných línií rozšíri až na 27. Takéto rozšírené výherné línie v bonusovej hre obsahuje aj výherný automat 243 Crystal Fruits, kde sa 5 výherných línií dokáže zmeniť až na 243. Tanečnica dokáže na automate Big Show rozpáliť skutočne vzrušujúcu šou okorenenú luxusnými výhrami. A divákov, teda hráčov, poriadne rozohriať.

Užite si zábavu s Big Show v online kasíne

Ak sa rozhodnete zahrať si hru Big Show v slovenskom online kasíne DoubleStar, získať môžete niektorý z 3 progresívnych Jackpotov – Gold, Silver alebo Bronze. Hodnoty všetkých troch priebežne narastajú a vidíte ich priamo nad valcami.

Grafika, hudba i zvukové efekty sú na hracom automate Big Show mierne zastaralé, no keďže ide o retro hru, je to celkom pochopiteľné. Oproti tomu je bonusová výbava viac než štedrá a dokonale všetko vyvažuje. Ak teda máte radi starú dobrú ovocnú klasiku na 3 valcoch, no na výhernom automate očakávate širšiu škálu bonusov, na Big Show by ste si mali posvieť. Poponáhľajte sa, lebo publikum zvedavých hráčov pomaly ale iste zapĺňa posledné miesta pod pódiom.

Kasínové hry od spoločnosti e-gaming nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od e-gaming