Super Star 27

Super Star 27


Hodnotenie od Grisio VIP Club e-gaming
Hraj výherný automat Super Star 27 za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: E-Gaming
Téma automatu: Retro automaty, ovocné symboly
Dátum vydania:
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, násobitele výhier, automatická hra

Je automat Super Star 27 naozaj super?

Ak máte náladu a chuť na klasickú a priamočiaru valcovú hru s jednoduchými pravidlami a tradičnou retro tematikou, nasledujúce riadky sú určené práve vám. Výherný automat Super Star 27 totiž spĺňa všetky vymenované atribúty. Bol navrhnutý spoločnosťou e-gaming aby vyzeral a správal sa presne tak, ako by ste očakávali od ovocnej retro klasiky. Poďte si pozrieť naše tipy, ako roztočiť valce a ako ho hrať.

Ovocná klasika na 3 valcoch

Online automat Super Star 27 tvoria 3 valce a 3 riadky. Ako už jeho samotný názov prezrádza, spolu je na ňom 27 výherných línii, ktoré sú fixné a ich počet nemožno meniť. Na atomate 3x3 ide však o všetky možnosti výherných línií na hracej ploche. Pri zostavovaní výherných kombinácií platia klasické pravidlá. Musia začínať na prvom valci vľavo a neprerušovane pokračovať smerom doprava. Pozostávať musia z troch rovnakých symbolov. Samozrejme platí, že v prípade viacerých výherných kombinácií na niekoľkých výherných líniách sa všetky výhry sčítavajú.

Na automate žiadne novoty nečakajte. Nie je na ňom nič, s čím by ste sa doteraz nestretli. Autori hier z e-gaming tak celkom jednoznačne stavili na klasiku v podobe ovocných symbolov. Grafika a hudba sú skutočné retro. Tento druh automatov si však i dnes udržuje dostatočný počet verných fanúšikov.

Mystery výhry a multiplikátory

Pri tradičnom ovocnom slote je vždy otázne, čo všetko sú autori v rámci bonusov do neho ochotní zabudovať. A to je pre hráčov pri ich rozhodovaní, či sa do automatu pustia, zásadný faktor. Super Star 27 má v sebe zakomponovaných niekoľko bonusových symbolov a funkcií, vďaka ktorým sa môžete tešiť aj z vysokých výhier. Čerešne, citróny, pomaranče, slivky, hrozná, melóny, zvony, sedmičky a BAR-y. To sú základné symboly automatu. Doplnené sú ešte o dva bonusové – Wild a Scatter symbol.

  • Wild symbol – ako žolík nahrádza chýbajúce symboly tak, aby vytvoril čo najlepšiu výhernú kombináciu. A čo je fajn, dokáže doplniť aj Scatter symbol, ktorý je v hre nesmierne dôležitým prvkom.
  • Scatter symbol – ide o Mystery symbol, ktorý ak vytočíte 3-krát, získate Mystery výhru s náhodným multiplikátorom. Ak je divoký symbol neaktívny, hodnota multiplikátora je v rozmedzí od 4x do 150x. V opačnom prípade, ak je divoký symbol aktívny, jeho hodnota sa pohybuje od 2x do 75x.

Roztočte Super Star 27 v online kasíne

Hra Super Star 27 obsahuje pre lepší pôžitok z hry aj niekoľko zaujímavých nastavení. Okrem výšky stávky môžete nastaviť autoštart a zvoliť si počet kôl, alebo či sa zastaví pri akejkoľvek výhre resp. príliš vysokej stávke. Zmeniť si môžete aj kvalitu grafiky alebo spustiť rýchlu hru na celej obrazovke.

Ak sa rozhodnete zahrať si hru Super Star 27 v slovenskom online kasíne Synot Tip, k dispozícii budete mať aj platformové progresívne Jackpoty – Gold, Silver a Bronze. Ich hodnoty priebežne narastajú a vyobrazené sú priamo nad valcami.

Online výherný automat Super Star 27 je dostupný v online kasíne za reálne peniaze, ale dá sa zahrať aj zadarmo vo forme demoverzie. Samozrejme, točiť valcami je možné aj prostredníctvom mobilného telefónu či tabletu. Tak sa teda na neho mrknite a uvidíte, či vám zapasuje a pridáte si ho medzi svoje obľúbené hracie automaty.

Kasínové hry od spoločnosti e-gaming nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od e-gaming