Pirate Adventures

Pirate Adventures


Hodnotenie od Grisio VIP Club e-gaming
Hraj výherný automat Pirate Adventures za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: E-Gaming
Téma automatu: Dobrodružné online automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 95 - 97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, free spiny, funkcia autoplay

Hor sa za pirátskym dobrodružstvom na valcoch

Pirátska téma je mimoriadne obľúbeným žánrom. Filmy, rozprávky, hry – vo všetkých týchto kategóriách majú piráti svoje zastúpenie. A výnimkou nie sú ani online výherné automaty. Určite ste zachytili naše recenzie k pirátskym hrám ako napríklad Ghost Pirates, Piggy Pirates alebo Pirates´ Plenty. Sami sme preto boli zvedaví, čo náš čaká pri ďalšom pirátskom výhernom automate, tentokrát s názvom Pirate Adventures, na ktorého vzniku sa podieľali vývojári z E-Gamingu. Táto spoločnosť produkuje zväčša hry, ktoré sú prehľadné a majú jednoduchú hrateľnosť, čo sa potvrdilo aj v tomto prípade. Valcová hra Pirate Adventures pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 20 výherných línií, pričom výherné kombinácie ako vo väčšine hier musia smerovať zľava doprava a vypláca sa vždy len tá najvyššia výhra z výhernej kombinácie danej výhernej línie.

Čo sa týka jednotlivých symbolov, tie sú rozdelené do dvoch kategórií. Prvú tvoria kartové symboly počnúc 9 a končiac Esom. Druhú skupinu tvoria už pirátske symboly, ktorými sú delo, truhlica, pirátska loď, pirát a dva bonusové symboly v podobe lebky a kompasu. Medzi funkciami slotu Pirate Adventures nechýba ani obľúbené tlačidlo „Autoštart“, pomocou ktorého si spustíte režim automatickej hry.

Čierna vs. Červená?

Počas hrania môžete natrafiť na dva bonusové symboly. Keď napíšeme, že ide o klasiku, určite už viete, že myslíme Wild symbol a Scatter symbol. Divoký symbol tu zazriete, ako sme už vyššie spomínali, v tvare lebky. Tieto symboly aj v tejto hre nahrádzajú všetky symboly (okrem Scatter symbolu), ktoré chýbajú vo výhernej línii. Okrem iného, každý Wild symbol na výhernej línii výhru ešte zdvojnásobí.

Scatter symbol zbadáte ako kompas označený slovom „BONUS“, takže ho určite neprehliadnete. Zobrazuje sa však výhradne na druhom, treťom a štvrtom valci. Ak ho vytočíte na všetkých troch valcoch, aktivujete si predohru bonusovej hry. Premiestnite sa na more, kde budete sledovať súboj čiernej vlajkovej lodi proti červenej vlajkovej lodi. Podľa toho, ktorá loď tento súboj vyhrá, bude vyzerať aj typ vašej bonusovej hry. Ak v súboji uspeje čierna vlajková loď, získate bonusovú hru Sticky Free Spins s 10 bonusovými zatočeniami úplne zadarmo. Navyše, ak počas týchto bonusových zatočení vytvoríte akúkoľvek výhernú kombináciu, tak tieto výherné symboly ostanú zamrazené na svojich pozíciách a valce s ostatnými symbolmi sa roztočia opäť. To znamená, že takýmto spôsobom si môžete výhernú kombináciu ešte viac rozšíriť, prípadne vytvoriť ďalšiu novú výhernú kombináciu. Keď zvíťazí v súboji lodí tá červená, získate bonusovú hru Extra Win taktiež s 10 točeniami zadarmo. Pred touto hrou bude náhodne vybraný jeden zo štyroch symbolov s najvyššou hodnotou, ktorý bude vystupovať ako extra výherný symbol, ktorý vám dopomôže k výhre tak, že počas celej tejto bonusovej hry môže byť tento extra symbol rozložený akokoľvek ďaleko od seba pozdĺž celej výhernej línie. V jednoduchosti povedané – nemusí priamo susediť s ďalším symbolom pre vytvorenie výhernej kombinácie, ako je to potrebné počas hrania klasickej hry. Musíme však k Scatter symbolom na záver povedať, že pokiaľ sa nám podarilo vytočiť tri tieto bonusové symboly, tak sme sa poriadne zapotili, no potom prišlo veruže zadosťučinenie v podobe krásnych výhier v bonusovej hre.

Vyskúšajte si pirátsku klasiku na automat Pirate Adventures v kasíne

Ani výherný automat Pirate Adventures nevybočil zo zaužívaného smerovania spoločnosti E-gaming a my sme si preto mohli vychutnať jeho pohodové hranie. Skúste si zahrať tento slot úplne zadarmo napríklad v online kasíne Tipsport a uvidíte, že už po pár zatočeniach budete mať funkcionalitu tejto hry malíčku a pri hraní sa zabavíte, zrelaxujete a možno aj niečo pekné vyhráte.

Kasínové hry od spoločnosti e-gaming nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od e-gaming