Ghost Pirates

Ghost Pirates


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt
Autor hry: Net Entertainment
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 243
Výhernosť (RTP): 95,28%
Volatilita: Stredne vysoká 4/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, násobitele výhier, automatická hra

Vzrušujúca plavba za pokladmi sa môže začať

Dobrodružná výpravná plavba na valcoch na vás čaká na online automate Ghost Pirates. Už jeho samotný názov znie strašidelne a zlovestne. A veru, tento NetEnt slot taký naozaj je. Stretnete sa na ňom s duchmi mŕtvych pirátov – Peggy Rottenom a jednookým Edom. Títo nebezpeční a tvrdí chlapi sa nezastavia pred ničím a skalopevne si idú za jediným cieľom. Prekutrať rôzne zákutia Zeme a objaviť vysnívaný poklad. Naskočte na palubu ich lode v online kasíne a brázdite s nimi šíre moria a oceány.

Hrajte so všetkými valcami NetEnt automatu

Ghost Pirates je skutočne skvelá mašinka. Vymysleli ju páni zo spoločnosti Net Entertainmen a snúbili v nej hrôzostrašné zvukové efekty, nádhernú grafiku a hlavne zaujímavé možnosti na dosiahnutie výhier. Skladba automatu je tak trochu netradičná. Môžete si totiž sami zvoliť, s koľkými valcami budete hrať. S tým súvisia aj výherné línie. Vybrať si môžete z piatich alternatív: 1 valec = 3 výherné línie, 2 valce = 9 výherných línií, 3 valce = 27 výherných línií, 4 valce = 81 výherných línií a 5 valcov = 243 výherných línií. Kombinácie výhier platia ako zvyčajne zľava doprava a v rámci jednej línie vždy iba tá najvyššia.

V online hre narazíte na všetky možné pirátske symboly. Okrem spomínaných dvoch pirátov aj na šialenú opicu s bombou v ruke, papagája Pollyho, pištole, mapu s kompasom, lodné delá, kotvu a podobne. Výška dosiahnutej výhry záleží aj od toho, s akým počtom valcov a výherných línií hráte. My odporúčame využiť všetkých 5 aktívnych valcov.

Slot Ghost Pirates a jeho bonusy

Prejdime teraz k bonusovej štruktúre automatu, ktorá nie je chudobná a ktorú určite oceníte. Ľudská lebka je Wild symbolom a ako žolík dokáže z nevýhernej kombinácie vytvoriť výhernú. Jednoducho doplní chýbajúci symbol. Tu je dôležité poznamenať, že supluje nielen obyčajné symboly, ale aj Scatter symbol, čo je na podobných automatoch unikát. Scatter symbolom je pootvorená truhlica s pokladom. Pokiaľ sa vám podarí tento symbol vytočiť minimálne 3-krát, aktivujete bonusovú hru s voľnými pretočeniami. Ich výška závisí od počtu Scatter symbolov a aj od toho, s koľkými valcami hráte. V prípade, že hráte so všetkými piatimi valcami a Scatter symbol vytočíte 3x, získate 15 freespinov. Za 4 je to 20 freespinov, no a za 5 až 25 freespinov. Počas freespinovej hry je možné opätovne získať ďalšie pretočenia zadarmo a čo je dôležité, výhry v nej sú strojnásobené.

Vyskúšajte si automat Ghost Pirates v kasíne

Bez ohľadu na to, či ste alebo nie ste fanúšikmi pirátskej tematiky, online hrací automat Ghost Pirates by ste si mali vyskúšať. Ponúka presne to, čo sa od kvalitného slotu vyžaduje. Využite aktuálne bonusy, turnaje a súťaže, ktoré kasína ponúkajú a veríme, že nám dáte pri hraní za pravdu.

Strašidelné automaty

Ďalšie výherné automaty od NetEnt