Blood Suckers II

Blood Suckers II


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt
Autor hry: Net Entertainment
Téma automatu: Dobrodružné automaty, upírska tematika
Dátum vydania: August 2018
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 25
Výhernosť (RTP): 96,94%
Volatilita: Nízka
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, bonusová hra, násobitele výhier, automatická hra

Bŕŕŕŕ, to je temnota!

Radi sa bojíte a nemáte problém zahrať si nejaký strašidelný slot pod rúškom noci? Nasledujúci slot bude pre vás ako vyšitý. Temné prostredie krvilačných bytostí, ktoré sa pohybujú nebezpečne blízko prahu nášho sveta. Predstavujeme vám online výherný automat Blood Suckers II. Ak ste si už stihli zahrať jeho prvé vydanie, veľmi dobre viete, čo vás na ňom čaká. Poriadna dávka napätia a strachu.

NetEnt online automaty patria medzi špičkové kasínové hry, čo sa grafiky a funkcionality týka. Tu však musíme otvorene poznamenať, že predchádzajúce vydanie nebolo po tejto stránke až také prepracované. Pokračovanie je z vizuálneho hľadiska bezpochyby krok dopredu. A ten krok je poriadne dlhý. Od svojho predchodcu sa Blood Suckers II výrazne odlišuje. Zvuky, vynikajúca grafika a animácie vo vysokom rozlíšení vyvolávajú pri hre naozaj desivý pocit. Autori hry si dali záležať.

Blood Suckers II tvorí 5 valcov, 3 riadky a 25 výherných línií, ktoré si nastavíte ľubovoľne podľa seba. Výherné kombinácie platia zľava doprava a podmienkou je, že musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Ak vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Impozantná bonusová výbava

Na svoje si prídu najmä hráči obľubujúci sloty prešpikované bonusmi. Blood Suckers II ich má niekoľko. Prvým je Wild symbol, ktorý ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Navyše i divoký symbol vytvára samostatné výherné kombinácie. Ďalším bonusovým symbolom je Scatter symbol. Za minimálne tri tieto symboly aktivujete bonusovú hru s 10 voľnými pretočeniami. Počas freespinov sú všetky výhry strojnásobené.

Oveľa viac vzrušenia a samozrejme aj výhier zažijete v bonusovej hre s hľadaním kľúčov. V prípade, že sa vám na každom z prvých 3 valcov zľava objavia symboly Bonus, presúvate sa do bonusovej hry s truhlicami a rakvami. Pod každou sa niečo ukrýva. Buď okamžitá výhra, Scatter symbol, kľúč, alebo hrozivý démon. Postupne ako klikáte na jednotlivé truhlice a rakvy, odkrývate ich obsah.

Okamžité výhry sa vám priebežne pripisujú na konto, kľúč vás posúva do ďalšej komnaty s vyššími výhrami. Ak však narazíte na démona, bonusová hra končí a vy sa vrátite k valcom. Vašou úlohou nie je získavať len okamžité výhry, ale aj Scatter symboly. Pokiaľ ich získate 3, pokračujete bonusovou hrou s 10 freespinami. Platí, čím viac kľúčov získate, tým ďalej sa posúvate tajomnými komnatami. Vo vyšších leveloch je v hre už síce viac démonov, no výhry sú neporovnateľne vyššie. V tejto bonusovej hre ide akákoľvek taktika bokom, všetko je o šťastí.

Blood Suckers 2 nás dokonale očaril, odporúčame

Keď sme sa dozvedeli, že prvá verzia slotu Blood Suckers má svoje pokračovanie, okamžite sme si ho museli vyskúšať. Pri točení valcov sme strávili dostatok času na to, aby sme ho mohli zhodnotiť. Výsledok je taký, že Blood Suckers 2 nás nielenže príjemne očaril po grafickej a zvukovej stránke, ale vďaka jeho bonusovej rozmanitosti sa nám na ňom podarilo aj čo-to povyhrávať. Skutočne kvalitne odvedená práca od autorov. Vrelo odporúčame!

Strašidelné automaty

Ďalšie výherné automaty od NetEnt