SYNOT TIP

Ak chcete moderné online automaty, ktoré sa aj dobre hrajú, SYNOT TIP bude pre vás to správne kasíno.

Hry a hracie automaty od: Apollo Games, Betinsight Games, Betsoft, EASIT, e-gaming, Amusnet, Kajot Games, SYNOT Games, Tech4Bet, Tom Horn,
Dostupné v jazykoch:
Progresívne jackpoty: Áno
Vklady a výplaty výhier: rýchle, mnoho platobných metód
Vstupný bonus: 10000 EUR
Licencia: Ministerstvo financií Slovenskej republiky
Zaregistruj sa a vychutnaj si skvelú hru

Aktuálne privítacie bonusy

Získaj bonus za prvé 4 vklady:
100% bonus za prvý vklad
Pretoč 30x svoj prvý vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 100%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 4 000 EUR.
75% bonus za druhý vklad
Pretoč 25x svoj druhý vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 75%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 3 000 EUR.
50% bonus za tretí vklad
Pretoč 20x svoj tretí vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 50%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 2 000 EUR.
25% bonus za štvrtý vklad
Pretoč 15x svoj štvrtý vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 25%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 1 000 EUR.

Získaj prvých 250 zatočení úplne bez rizika. Tie sa aktivujú automaticky po dokončení registrácie.

K dispozíciíí budeš mať ďalších 640 free spinov podľa výšky štvrtého vkladu na svoj hráčsky účet.

Prebiehajúce turnaje v kasíne SYNOT TIP práve teraz

Prebieha do
00:00
08.12.2023

Darčekový turnaj o Xbox a 5 000 freespinov

V online kasíne SynotTip si môžete zahrať Darčekový turnaj o Xbox a 5 000 freespinov. Vo všetkých turnajových hrách môžu navyše padnúť aj progresívne Jackpoty Gold, Silver a Bronze. Výhru si rozdelí 200 hráčov, pričom víťaz 500 freespinov + Xbox Series S.

Prizepool
Xbox + 5 000 freespinov
Odmenených
200 hráčov
Výherné kritérium
Suma stávok

Recenzia kasína SYNOT TIP

SYNOT TIP je tradičná značka, silná najmä na trhoch v strednej a východnej Európy. Na Slovensku pôsobí už dlhšie, no do roku 2020 sa prezentovala iba ako stávková kancelária. V zahraničí je to však inak a po obdržaní slovenskej licencie v roku 2020, spustila online casino aj pod Tatrami.

Zo začiatku SYNOT TIP rozbehol kasíno s desiatkou schválených hier, rovnako ako ostatná konkurencia?, no po takmer dvoch rokoch od spustenia je ponuka už poriadne nadupaná. Momentálne tu nájdete viac ako 200 kasínových hier (k decembru 2021), čo je aktuálne najviac zo všetkých online slovenských kasín (ak nerátame štátny TIPOS). Zábavu si tu môžete vychutnať na hrách od výrobcov Synot, Apollo, EASIT, E-gaming, EGT, Kajot, BetInsight a Tech4Bet.

Ak máte radi moderné hry, ktoré nielen dobre vyzerajú, ale sa aj dobre hrajú, SYNOT TIP je pre vás to správne kasíno. Hell Mania, Vikings, Multi 5 aj obľúbený Book of Secrets a ďalšie hry vás zabavia dosýta. V SYNOT TIPe sú v pridávaní ďalších automatov veľmi aktívni, a preto v pravidelných intervaloch očakávajte ďalšie nové kúsky. Navyše nezabúdajú ani na zaujímavé promoakcie, medzi ktoré patria predovšetkým obľúbené turnaje s veľmi štedrými dotáciami.

Okrem online slotov máte možnosť vyskúšať si v kasíne aj stolové hry. Kartové hry sú síce dočasne výrazne obmedzené na jednu hru – Classic Blackjack, no v ponuke rulety vás čaká hneď 8 špičkových hier, z toho 3 s možnosťou vysokých stávok. Ešte lepšie je na tom sekcia kurzových stávok, ponúka klasické predzápasové stávky aj čoraz obľúbenejšie LIVE stávkovanie. Pre tých, ktorým sa nechce čakať na začiatok zápasov, je tu aj možnosť staviť si na virtuálne hry. Skúste.

Vklady a výbery sú slovenský štandard. Vkladať sa dá pomocou bankového prevodu, kreditnou či debetnou kartou, alebo môžete využiť VLT zariadenia SYNOT TIPu. Nám pri hraní dosť chýbali online peňaženky. Výbery je možné vykonať len pomocou prevodu na účet.

Na vaše otázky je pripravený odpovedať kvalitný tím pre podporu zákazníkov. Kontaktovať pracovníkov podpory môžete buď na e-mail synottip@synottip.sk alebo telefonicky na bezplatnom tel. čísle +421 800 198 198, každý deň od 8:00 do 24:00.

Vybrané automaty v ponuke kasína

Promoakcie a novinky kasína SYNOT TIP

 • Turnaj o Xbox a 5 000 freespinov

  Turnaj o Xbox a 5 000 freespinov

  2023-12-08 10:30:00

  O Xbox Series S a až 5 000 freespinov si môžete zahrať v online kasíne SynotTip v rámci Darčekového turnaja. Roztočte valce naplno a hrajte o tieto zaujímavé výhry. Turnaj končí nedeľnou polnocou.

  Zaregistruj saa vychutnaj si skvelú hru
 • Adventný kalendár v SynotTipe

  Adventný kalendár v SynotTipe

  2023-12-01 11:45:00

  Od 1. do 24. decembra 2023 môžete každý deň otvoriť jedno magické políčko a objaviť štedré vianočné darčeky od SynotTipu. V Adventnom kalendári sa môžete tešiť na vianočné bonusy, exkluzívne odmeny, freespiny a bonusy pre hráčov online pokru.

  Zaregistruj saa vychutnaj si skvelú hru
 • Ber 690 voľných pretočení po registrácii

  Ber 690 voľných pretočení po registrácii

  2021-11-08 14:30:00

  V online kasíne Synot Tip môžete po registrácii nového hráčskeho účtu získať až 690 voľných pretočení. Prvých 50 pretočení bez rizika sa vám aktivuje automaticky hneď po dokončení registrácie a ďalších až 640 free spinov v hre Hell Mania dostanete podľa výšky prvého vkladu a zadaného promo kódu. Tak neváhaj pokým je ponuka platná. Klikni pre bližšie informácie.

  Zaregistruj saa vychutnaj si skvelú hru