Multi 5

Multi 5


Hodnotenie od Grisio VIP Club e-gaming
Hraj výherný automat Multi 5 za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: E-Gaming
Téma automatu: Ovocný retro automat
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 20 výherných línií, v bonusovej hre 27 výherných línií
Výhernosť (RTP): 97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Bonusové symboly THREE, REEL a BONUS, free spiny, autoplay

Klasika herní v online podobe

Ako raz povedal klasik – v jednoduchosti je krása a zrejme preto sa aj v online kasínach tešia obľube jednoduché retro výherné hry. Jednou z nich je aj online hrací automat Multi 5, ktorý si dnes bližšie predstavíme.

Výherný automat Multi 5 je dielom vývojárov z E-gaming, čo už samo o sebe dáva tejto hre punc dobrej zábavy. Títo českí tvorcovia vedia, čo si hráči žiadajú. Ako sme už spomínali, Multi 5 je retro klasika, preto od tohto automatu nič iné ani nečakajte. Keď si ho zapnete v Synot Tip online kasíne, isto vás prepadne nostalgia a budete sa pri hre cítiť, akoby ste sa ocitli v kamennej herni za klasickým výherným prístrojom. Charakteristickou črtou tejto hry je rýchly spád bez komplikovaných bonusov. Čo sa týka grafiky, tu nemáme čo E-gamingu vytknúť, Túto stránku hier majú už tradične v malíčku. No v prípade zvukových efektov zrejme nezostanete uchvátení. Avšak nie je to nič vážne, čo by sme mali na tejto hre karhať. Ovládanie je veľmi jednoduché, všetko najdôležitejšie k hraniu je klasicky v dolnom prehľadnom paneli, kde neabsentuje ani u hráčov často využívaná funkcia autoplay.

Multi 5 je 5-valcový online automat so 4 riadkami. Výhru na ňom zaznamenáte, ak vytvoríte výhernú kombináciu pozostávajúcu z minimálne troch rovnakých susediacich symbolov na niektorej z 20 výherných línií. Výherné kombinácie sú počítané iba zľava doprava a musia začínať na prvom valci zľava. Na valcoch si budete môcť počas hry vytočiť 7 bežných a 2 špeciálne symboly. Bežné symboly znázorňujú čerešne, tri rôznofarebné typy BAR symbolov, dolár, zlatá a červená sedmička. Najvyššiu výhru vám prinesie práve červená sedmička. Ak sa vám ju podarí vytočiť na niektorej z výherných línií na všetkých piatich valcoch, prihrá vám 200-násobok vašej stávky.

Bonusy neohúria, no potešia

Ako vyhrať na automate Multi 5 nejakú zaujímavú výhru? Ak sa vám nedarí vytáčať červené sedmičky, poďme pozrieť na bonusy. Ako sme už v úvode tejto recenzie načrtli, príliš veľa špeciálnych funkcií nečakajte. No stretnúť sa tu budete môcť s dvomi špeciálnymi symbolmi, ktoré túto hru aspoň troška ozvláštňujú. Prvým je známy Wild symbol, ktorý na valcoch spoznáte tak, že zobrazuje názov tohto slotu. Okrem toho, že vystupuje ako žolík a nahrádza všetky ostatné symboly s výnimkou druhého špeciálneho symbolu, ak sa stane súčasťou výhernej kombinácie, vašu výhru vám ešte aj zdvojnásobí. Druhý špeciálny symbol je rozdelený na tri časti. Ide o tri viditeľné bonusové symboly s názvami THREE (zobrazuje sa len 2. valci), REEL (zobrazuje sa len na 3. valci) a BONUS (zobrazuje sa len na 4. valci). Ak sa tieto tri symboly vo svojom kompletnom tvare zobrazia na svojich valcoch naraz, obdržíte takzvaný THREE REEL BONUS s 10 pretočeniami zadarmo. Bonusová hra s pretočeniami zadarmo sa hrá na hracej ploche 3x3 a vyhrávať tu budete vďaka 27 výherným líniám v štýle criss-cross (krížom krážom). Zaujímavé spestrenie, čo poviete?

Zahrajte si automat Multi 5 v kasíne SYNOT TIP

Hrací automat Multi 5 od E-gaming patrí u mnohých hráčov medzi najobľúbenejšie sloty, čoho dôkazom je aj označenie tejto hry ako TOP vo viacerých slovenských kasínach. Ak si chcete vyskúšať nenáročný automat s rýchlym spádom, určite si Multi 5 zapnite. Túto hru si môžete zahrať na počítači, tablete i na mobile, na skúšku aj úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti e-gaming nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od e-gaming