Hot Blizzard

Hot Blizzard


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tom Horn
Hraj výherný automat Hot Blizzard za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tom Horn
Téma automatu: Retro výherný automat, ovocné symboly
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95,8%
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Ano
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, násobitele výhier, Gamble (Risk), automatická hra

Ovocný retro automat Hot Blizzard

Nadobúdate niekedy pocit, že ste hrali už toľko tematicky ladených automatov, že by ste sa radi vrátili ku starej dobrej klasike? Ak ste prikývli, hľadať nemusíte, pretože Hot Blizzard je presne ten ovocný výherný automat, ktorý vás vráti v čase. V retrospektíve na ňom nájdete všetko to, čo bolo na samom začiatku herných automatov. Od grafiky, cez hudbu, symboly až po tradičné bonusy.

Ako hrať a získať 1000-násobok stavenej sumy?

Hot Blizzard je dielom spoločnosti Tom Horn Gaming. Autori ho zostavili z 5 valcov, 3 riadkov a výhry získavate na 5 fixných výherných líniách. Vravíte, že je to málo? Mali sme z toho rovnaký pocit, no s týmto počtom sme sa už stretli pri viacerých 5-valcových klasikách, ako Blood, Turbo Slots, či After Dark.

Na valcoch hracieho automatu Hot Blizzard sa točia notoricky známe ovocné symboly. Čerešne, citróny a pomaranče ponúkajú nižšie odmeny, slivky, hrozná a melóny o niečo viac. Napríklad pri melóne ide o 10-, 20- a 100-násobky stávky, čo je relatívne luxusné ohodnotenie. Niekoľkonásobne viac získate so symbolom červenej sedmičky, konkrétne ide o 20-, 200- a 1000-násobok stavenej sumy. Výherné kombinácie musia pozostávať z minimálne 3 rovnakých symbolov, no pri čerešni vám na návrat stávky stačia aj dva. Ďalej platí, že výherné kombinácie musia začínať na prvom valci zľava a neprerušovane pokračovať smerom doprava. V prípade viacerých výherných kombinácií na niekoľkých paylines, sa všetky výhra automaticky spočítajú.

Bonusová výbava Hot Blizzard

Ovocný automat Hot Blizzard obsahuje dva bonusové symboly. Prvým je Wild symbol v podobe Joker sedmičky. Supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácií okrem Scatter symbolu, ktorý je druhým bonusovým symbolom v hre. Vyobrazený je ako hviezda. Ak ju vytočíte kdekoľvek na valcoch minimálne trikrát, získate voľné pretočenia. Počet freespinov závisí od počtu vytočených Scatter symbolov. Za tri hviezdy získate 10 freespinov, za štyri už 20, no a za päť dokonca až 30 freespinov. Nám sa podarilo získať najviac 20 voľných pretočení, tromfnete nás? Čo určite oceníte je, že všetky výhry počas freespinovej hry sú automaticky strojnásobené. Ak by sa vám to málilo, všetky výhry si ešte môžete posunúť do špeciálnej minihry a zdvojnásobiť ich. Stačí kliknúť na možnosť Gamble (Risk) a uhádnuť farbu zakrytej karty. Pokúsiť sa o to môžete na etipos.sk najviac 5-krát.

Roztáčajte valce Hot Blizzard na etipos.sk

Online výherný automat Hot Blizzard je stavaný aj pre začínajúcich hráčov, ktorí ešte nemajú dostatok skúseností so zložitejšími hrami. Samozrejme, aj skúsenejší hráči si prídu na svoje, minimálne si zaspomínajú na svoje herné začiatky. Ovládanie je intuitívne, zvukové efekty nerušia a grafika neodvádza pozornosť. Hra je dostupná aj v mobilnej verzii a na ecasino.etipos.sk si ju môžete zahrať vďaka demoverzii aj úplne zdarma. Prajeme veľa šťastia a zábavy pri hre.

Kasínové hry od spoločnosti Tom Horn nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Tom Horn