Turbo Slots

Turbo Slots


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Turbo Slots za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: Október 2018
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP): 94,4 %
Volatilita: Stredná
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, náhodný wild symbol, násobiteľ výhry, autoplay

Nevídané spojenie témy

Turbo slots je opäť jeden z pokusov herných vývojárov spojiť zdanlivo nespojiteľné žánre. Tentokrát si Apollo Games vybrali klasickú, rokmi overenú ovocnú tému a zasadili ju do futuristického, technológiami prepchatého prostredia. Takže, ak vo vás pohľad na pomaranč levitujúci tesne vedľa akejsi pulznej turbíny vyvoláva pocit radosti a nekonečného šťastia, práve ste narazili na svojho favorita medzi automatmi.

Vizuál by mohol mať viac dynamiky

Online automat Turbo slots naozaj neprichádza s nejakými výraznými novinkami. Upúta však zaujímavým vizuálom, ktorý vás, ak naozaj máte radi tento typ prostredia chvíľku udrží. Následne by mal ponúknuť aj niečo viac, ale tu už podľa nás trochu zlyháva. Ale poďme poporiadku.

Grafika je obstojná, od Apollo Games sme ani nič iné nečakali. Snáď len trochu viac dynamiky na valcoch by sme očakávali od tvorcov hier ako Pandora či Slot Birds. Nejakého toho pohybu sa hráč dočká až pri vytočení Wild symbolu, no dovtedy nám prišiel automat snáď až moc pokojný. Hoci, aby sme boli presní, neustále nás vyrušovala hudba. Tá je totiž napasovaná len na tie momenty, kedy sa točia valce, inak je ticho. To sa ešte dá prežiť, ak by bola dobre odstrihnutá. No nie je, takže vami po každom dotočení valcov trhne, keď príde nekompromisné a drsné prerušenie.

Napravia reputáciu automatu bonusy?

Pri hraní automatov drvivej väčšine hráčov nejde o to, kedy hrá hudba, ale o to, ako im online hra dopomôže k pokiaľ možno čo najvyššej výhre. Štandardne to býva bonusmi a bonusovými hrami. A aj v Turbo Slots sa o to Apollo Games snažili. No píšeme len snažili, lebo osamotený Wild symbol nejak veľa vody nenamúti. Aj keď musíme priznať, že čo sa týka kreativity, nestratí sa.

Wild symbol tu totiž funguje až tromi spôsobmi. Samozrejme, je to taký istý žolík, ako všade inde. Nahrádza symboly, ktoré chýbajú na niektorej z výherných línií a tým vytvárajú výherné kombinácie. Tu sa však Wild symbol prejavuje rôzne. Základom a najčastejšie sa vyskytujúcim spôsobom, je expanzia. Expandujúci Wild sa jednoducho roztiahne na celý valec, na ktorom ste ho vytočili. Druhý spôsob je veľmi podobný, akurát jeho spúšťačom nemusí byť zobrazenie Wild symbolu na valcoch. Z boku na hraciu plochu napochoduje technologické čudo, ktoré si náhodne vyberie jeden symbol, prilepí sa naň a urobí z neho náhodný Wild symbol. Ten samozrejme expanduje a ďalej už to poznáte, viac línií, viac kombinácií, vyššie výhry. Tretí druhy prezentácie Wild symbolu je vizuálne najzaujmavejší, no vyskytuje sa veľmi zriedka. Ide o akúsi rotáciu, kedy sa Wild symbol na hracej ploche roztočí a zamieša symboly, ktoré ostali na valcoch po dotočení.

No predsa je tu ešte jeden bonusový prvok, a tým je násobiteľ výhry. Získate ho vtedy, ak sa vám podarí na prvom až treťom valci, respektíve ešte lepšie na prvom až 5 valci vytočiť na každom riadku ten istý symbol. Vtedy sa celá výhra vynásobí toľkokrát, koľko valcov ste dokázali vytapetovať jedným symbolom, čiže maximum je x5.

Zahrajte si Turbo Slots zadarmo

Nechceme tvrdiť, že Turbo Slots je zlá hra, kdeže, na to má až príliš originálny Wild symbol. Ale nás akosi tento automat nezaujal. Chvíľku sme sa síce bavili, ale veľmi rýchlo sa nám zunoval. Keby ste si však mysleli, že sme len rozmaznaní, nemôžete urobiť nič lepšie, ako si ho vyskúšať na vlastnej koži, pokojne aj úplne zadarmo. Umožňuje vám to aj Tipsport.sk kasíno, kde je bezplatná hra automatov kedykoľvek k dispozícii na ako dlho len chcete. Skúste roztočiť valce a uvidíte.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games