Mad Mechanic Deluxe

Mad Mechanic Deluxe


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Mad Mechanic Deluxe za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: 10/2018
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP): 95%
Volatilita: Stredná
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Variabilný Wild symbol (Shifting Wild, Random Appear Wild, Expanding Wild), bonusové hry, free spiny, Scatter Bonus symbol.

Milujeme steampunk a online automaty s touto tematikou nám zúfalo chýbajú. Ten kto aspoň raz čítal príbehy kapitána Nema, alebo si zamiloval film Liga výnimočných, pochopí, že spojenie budúcnosti s minulosťou má svoju vlastnú ťažko opísateľnú romantiku. A tak sme sa okamžite vrhli na online automat Mad Mechanic Deluxe od Apollo Games. Online automaty od Apolla majú špecifickú atmosféru a unikátny štýl, preto ich máme radi.

Toto je ten pravý steampunk

Hoci v podstate ide o jednoduchý automat, kde sa točí päť valcov na troch riadkoch a vyhrať môžete na skromných piatich fixných líniách, nudiť sa nebudete ani chvíľku. Stačí totiž slot zapnúť a okamžite vás prenesie do krásneho sveta, ktorého základom sú parné stroje a šikovné robotické vecičky.

Graficky ide o jeden z najkrajších automatov, ktoré si môžete na slovenskom trhu zahrať. Mohol by byť dynamickejší počas točenia valcov, no tento malý nedostatok plne vynahrádzajú animácie, ktoré sa spúšťajú pri výhrach alebo pri bonusových funkciách. Niektoré funkcie ich majú dokonca niekoľko. Klobúk dolu pred Apollo Games, že sa im chcelo až takto sa s automatom vyhrať. Všetko je navyše veľmi dobre ozvučené a vy budete mať celý čas pocit, že ste v dielni nejakého toho šialeného vynálezcu, ktorý si plní svoje sny. A ani si možno nevšimnete, že vám k hraniu nehrá žiadna hudba, tá totiž úplne absentuje.

Celkovo vizuálu nemáme čo vytknúť, snáď jedine spodný ovládací riadok by mohol byť viac naplnený akčnými tlačidlami. Predsa len, spúšťať autoplay, alebo meniť si výšku stávky tak, že musíte prekliknúť do nie príliš vábneho menu, nie je ideálne a trocha nás to vytrhávalo z herného tempa.

Bonusy s poriadnym výtlakom

Dlho sme sa však mračiť nedokázali, pretože nás neuveriteľne bavili bonusy. Dlho sa nám nestalo, že by sme sa na bonusový symbol či funkciu netešili iba preto, že vyhráme nejakú väčšiu sumičku. Bonusy majú vlastné animácie a tie nás bavili aj po niekoľkých hodinách hrania. A veru že ich nie je málo.

Kúzla a čary sa Apollu podarili najmä s Wild symbolom, mysleli sme si, že sme už pozažívali všetky možné druhy Wild symbolov, ale tento online automat nás vyviedol z omylu. Veď posúďte sami.

Samotný Wild symbol je štandardný základ, tak ako takmer vždy, nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii a dokáže ich premeniť na výherné. Lenže tým to všetkým iba začína. Ak totiž valce zastavia tak, že nič nevyhráte, môže sa náhodne spustiť hneď niekoľko funkcií.

Začnime funkciou Shifting Wild. V tomto prípade sa po nevýhernej kombinácii náhodne zobrazí na valcoch Wild symbol, ktorý na nich ostane aj v ďalších otáčkach. Po každej otáčke sa však posunie o jeden valec vľavo. Takto to funguje dovtedy až kým nezmizne aj z prvého valca vľavo. A pozor, tieto otáčky máte zadarmo, sú to vlastne voľné pretočenia, pri ktorých vám Wild symbol môže dopomôcť k peknej výhre.

Tým sa však úloha Wild symbolu ani zďaleka nekončí. Je tu totiž aj Random Appear Wild funkcia. Tá sa tiež spúšťa náhodne. Aktivuje sa opäť pri nevýhernom spine. Keď sa valce dotočia, spustí sa animácia a niekoľko vybraných symbolov sa na ploche zmení na Wild symboly. Tie tak opäť môžu vytvoriť výherné kombinácie a prispieť vám na konto.

Stále nekončíme, sme tak akurát v polovici. Ďalším variantom Wild symbolu je Expanding Wild, ten určite dobre poznáte. Po skončení kola sa na obrazovke náhodne objaví Wild symbol, ktorý sa následne roztiahne na celú plochu valca. V každom riadku tak môže vytvoriť nové výherné línie.

OK, Wild symbol opúšťa scénu a nastupuje pravý steampunk. Bonus Reel Replacement totiž využíva pre svoj mechanizmus robota. Robot sa môže náhodne objaviť za valcami (opäť po nevýhernom spine) a následne odsunie zo slotu jeden až tri valce. Na ich miesto s rachotom dosadí nové symboly a dopraje vám tak zadarmo ďalšiu šancu na výhru.

Robota využíva aj bonus Reel spin. Aj tentokrát je podmienkou aktivácie nevýherné kolo. Vtedy sa môže stať, že sa zo spodnej časti obrazovky vynorí robotova ruka a silou opäť roztočí niekoľko valcov. Takýmto spôsobom pristanú na hracej ploche nové symboly a s nimi aj nová príležitosť vyhrať.

Úplne na koniec je tu ešte aj Scatter Bonus symbol. Ten je v automate Mad Mechanic Deluxe poriadne štedrý. Už jeho dve umiestnenia na valcoch vyplácajú výhru. Tá pravá zábava však začne až keď sa na ploche nachádza 3 a viackrát. Za takýto počet scatter symbolov ste totiž odmenený voľnými pretočenia. Za tri dostanete 10 voľných spinov, za štyri 20 freespinov a za 5 scatter symbolov na valcoch získate až 30 bezplatných otočiek. V bonusových kolách navyše máte garantované, že vám na valcoch bude svietiť hneď niekoľko Wild symbolov, takže nádej na to, že vám padne pekná výhra je ešte vyššia. A to je už čo sa bonusov týka naozaj všetko.

Zahrajte si Mad Mechanic Deluxe v Tipsporte zadarmo

Ani si nepamätáme kedy sme sa pri hraní online automatu zabávali tak náramne ako pri Mad Mechanic deluxe. Naozaj vám ho radi odporúčame. O to viac, že ak máte z toľkého množstva bonusov rešpekt, môžete si ho vyskúšať a zahrať zadarmo. Tipsport kasíno vám to umožní a vy si môžete skúšať stratégie do skutočného hrania. Držíme palce.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games