Apollo Games automaty

Vyskúšajte si zahrať výherné automaty Apollo Games

Česká spoločnosť Apollo Games patrí medzi mladších providerov v hernom priemysle. Na trh vstúpili v roku 2007, no vďaka kvalite svojho diela, sa pomerne rýchlo presadili. Sami sa definujú ako špecialisti na design, vývoj a výrobu loterijných herných systémov, a my si to nedovolíme žiadnym spôsobom rozporovať. Dôležitou súčasťou Apollo Games sú tiež samostatne vyvíjané VLT automaty.

S hrami od Apollo Games sa stretnete prevažne v stredoeurópskych kasínach, kľúčové sú trhy v Poľsku, Slovensku a Českej republike, ale aj ďalšie v rámci EU. Firma však už prenikla aj do Afriky, kde úspešne pôsobí napríklad v Keni a Ugande.

Ak ste už mali tú česť nejakú hru od Apolla hrať, asi nám dáte za pravdu, že len málo spoločností dokáže tak skvele skĺbiť moderné herné prvky s nádherným vizuálom. Nevieme čím to je, no vývojári online kasínových hier z Českej republiky majú výrazný grafický rukopis. Či už Apollo Games, ale aj ostatná konkurencia z Čiech ako napríklad SYNOT Games, vytvárajú hry, ktoré si rýchlo zapamätáte a bez problémov ich dokážete ku konkrétnemu providerovi aj priradiť. To je asi tá najlepšia možná vizitka.

Ale nielen grafika oddeľuje dobré hry od tých zlých. Herné možnosti a celkovo technológia, sú v Apollo hrách takisto špičkové. Dôležité je, a profesionál si to určite skôr či neskôr všimne, že Apollo Games si kompletný software vyvíja interne. Vďaka tomu môže spoločnosť prakticky okamžite reagovať na trhové zmeny a udržať sa na čele čo sa týka herných inovácií. Ak si porovnáte staršie hry od Apollo Games s tými novšími, progres je viditeľný, a to už aj tie staršie hry boli naozaj výborné.

Veľmi silným prvkom, ktorý hry od Apolla zjednocuje, je atmosféra respektíve silný dôraz na zábavnosť. Ani jeden slot od tohto providera nie je iba bezduchým prístrojom, kde stačí búšiť na tlačidlo Spin. Stačí si zahrať hry ako Crystal Miners, Slot Birds 81, Gangster World či Mad Mechanic Deluxe a sami sa presvedčte, že sú to hry v pravom slova zmysle, pri ktorých sa dá odviazať a naozaj zabaviť.

Na Slovensku sa zatiaľ s hrami od Apollo Games môžete stretnúť v Tipsport kasíne, tak ak vás láka spojenie kvalitnej technológie s krásnou grafikou, môžete si ich aj zadarmo vyskúšať.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:
TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
OlyBet Vstupný bonus: hranie bez rizika Hraj a vyhraj