Sizzle Fire

Sizzle Fire


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Sizzle Fire za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: 2020
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, progresívne Jackpoty, automatická hra

Moderný ovocný automat

Hľadáte ovocné valcové hry, kde sa točia notoricky známe symboly ako sedmičky, melóny či čerešne, no zaodeté sú do moderného vizuálu? Tak už nehľadajte. Pokojne sa usaďte a užite si vzrušujúcu ohňovú šou, ktorú vám prináša online slot Sizzle Fire skonštruovaný spoločnosťou Apollo Games.

Sizzle Fire je dynamický a po grafickej stránke dokonale prepracovaný výherný automat s 5 valcami a 3 riadkami. No výherných línií je na ňom podobne ako pri Pandore len 5. Narazíte tu na tradičné ovocné symboly doplnené o sedmičku a hviezdu, ktorá je Scatter symbolom. Podobne ako na väčšine hracích automatov s ovocím patria čerešne medzi symboly s najnižšou hodnotu, no na slote Sizzle Fire vám na vytvorenie výhernej kombinácie stačia aj dva tieto symboly. Pri zvyšných potrebujete minimálne tri. Najvyššiu hodnotu v hre má červená sedmička. Za tri jej symboly získate 20-násobok stávky, za štyri už 200-násobok, no a za päť fantastický 500-násobok stávky. Aby bola výherná kombinácia výherná, musí začínať na prvom valci zľava a bez prerušenia pokračovať smerom doprava.

Všadeprítomné ohnivé plamene dodávajú hre potrebné grády. Po vytvorení akejkoľvek výhernej kombinácie sa všetky jej symboly zapália. Čím viac hodnotnejších výherných kombinácií, tým viac ohňa na automate. Naozaj sa je na čo pozerať.

Bonusy online automatu Sizzle Fire

Jediným špeciálnym symbolom na hracom automate Sizzle Fire je Scatter symbol, ktorým je zlatá hviezda. Čo je škoda, tento symbol neaktivuje žiadnu ďalšiu bonusovú funkciu a ani freespiny. Jediné, čím vás Scatter symbol poteší, je podobne ako napríklad na hre Joker Strong od Kajot Games okamžitá výhra. Samozrejme, čím viac týchto symbolov vytočíte, tým vyššia je odmena. Keďže je Scatter symbolom, pri výhre nemusí byť kombinácia vyskladaná na niektorej z piatich výherných línií. Jednoducho stačí, ak sa objaví minimálne 3x kdekoľvek na valcoch.

Sizzle Fire v kasíne aj s progresívnymi Jackpotmi

Je tu však ešte niečo, čo vás možno presvedčí, aby ste si výherný automat Sizzle Fire vyskúšali. Je to šanca vyhrať niektorý z troch Apollo Jackpotov, ktoré sú súčasťou aj Tipsport online kasína. Ide o progresívne Jackpoty, ktoré pribežne narastajú a rozdelené sú do troch kategórií – Gold, Silver a Bronze. Získate niektorý z nich? Veď ako kedysi povedal známy rímsky básnik Vergílius - odvážnemu šťastie praje.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games