Pandora

Pandora


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Pandora za reálne peniaze v kasíne DOXXbet.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Automaty s mágiou a mytológiou
Dátum vydania: neznámy
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP): 94,4 %
Volatilita: Stredná
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, Mystery symbol, Mystery výhra, automatická hra

Asi každý pozná príbeh o tom, ako Pandora, žena stvorená božským kováčom Hefaistosom, ktorej život vdýchol samotný Zeus, otvorila skrinku s ukrytými dobrými aj zlými darmi od bohov. Pandorinej zvodnej kráse a nevinnej zvedavosti však podľahli aj autori z Apollo Games a vytvorili online automat s témou gréckej mytológie s rovnomenným názvom Pandora.

Urobili dobre? Dali si záležať, aby tento hrací automat za svojou nádhernou patrónkou vizuálne ani herne nezaostával? Snažili sa. Niečo vyšlo, niečo menej, ale ak nečakáte, že po otvorení skrinky získate len tie dobré dary, sklamaný nebudete.

Krása Pandory premietnutá aj do vizuálu automatu

Päťvalcový výherný automat s tromi riadkami a 5 fixnými líniami svojimi propozíciami nemá veľmi ako uchvátiť a tak sa musí snažiť inak. Napríklad tým, ako vyzerá, ako znie, alebo aké bonusové funkcie ponúka. V Apollo Games to našťastie vedia a tak pri hraní sklamaní nebudete. Hraním vás budú sprevádzať graficky podarené symboly Pandory, Hefaista či antických postáv a predmetov a to všetko podkreslené ráznou a svižnou hudbou, ktorá sa nám subjektívne k celkovému vizuálu náramne hodila. Hralo sa nám skutočne príjemne.

Akým všetkými darmi je hra obdarovaná nás však zaujímalo najmä čo sa bonusov týka. A tu to Pandora ustála so cťou. Niežeby prekypovala veľkým množstvom bonusových funkcií, ale tie ktoré tu sú, majú v sebe troška originality a to my vieme vždy oceniť.

Bonusy z Pandorinej skrinky

Prvým bonus symbolom je klasický Wild. Aj v online slote Pandora funguje ako žolík, ktorý dokáže nahradiť chýbajúce symboly, tak, aby vznikla výherná kombinácia. Zároveň však môže náhodne expandovať a práve vtedy začína tá pravá zábava. Expanduje totiž vcelku slušne a prináša pomerne vysoké výhry. Takýto Expandujúci Wild symbol nás bavil.

Druhým bonusom je Mystery symbol. Ak vám v celom tomto príbehu o Pandore chýba samotná Pandorina skrinka, tak už nebude. Práve ona je totiž Mystery symbolom. Ale pozor, len tak ľahko sa do nej nedostanete. Môžete ju síce vytočiť na ploche aj trikrát, ale vtedy vám len vyplatí výhru za tri (alebo viac symbolov) podľa tabuľky výhier. Aby ste sa do nej dostali, budete musieť na ploche vytočiť súčasne so skrinkou aj symbol kľúča. Keď sa vám to podarí, Pandorina skrinka sa odomkne a vy získate parádnu Mystery výhru, ktorá sa náhodne odvodí od výšky vašej stávky. Prvok prekvapenia na nás fungoval, akurát tie kľúče by mohli padať častejšie.

Hra je vcelku svižná, ale môžete si ju urýchliť ešte pomocou funkcie automatického hrania. Pri Apollo automatoch automatické točenie valcami zapínate trochu nezvyklo buď cez menu, alebo podržaním tlačidla štart. Ďalším stlačením tohto tlačidla ju zase vypnete.

Zahrajte si online slot Pandora zadarmo

Viac sme toho už v Pandorinej skrinke nenašli, no myslíme si, že online automat Pandora stojí za vyskúšanie. Zahrať si ho môžete napríklad aj v online kasíne Tipsport alebo Doxxbet a to aj úplne zadarmo. Môžete tak skúsiť vytiahnuť z nej všetky prekvapenia a poklady, ktoré skrýva. Potom sa už rozhodnete, či vám stoja aj za to, aby ste do nich investovali reálne peniaze.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games