Automaty s mágiou a mytológiou

Automaty s mágiou a mytológiou zadarmo

Starodávne príbehy s mytologickými postavami sú obľúbenou témou pre všetkých tvorcov hier. A nie je tomu ináč ani pri online automatových hrách. Téme ponúka totiž nespočetné množstvo príbehov plných mágie pri honbe za krásnymi výhrami. A je jedno či sa týkajú nórskych, gréckych či rímskych bohov. Pričarovať výhru vám môže ktokoľvek z nich.

Automaty s gréckou mytológiou sa točia okolo gréckych bohov ľudskej podstaty s rôznymi povahovými črtami, a ich večného zápasu o moc na Olympe. Do súboja bohov sa zapájajú legendárni hrdinovia, polobohovia ako Herakles, Perseus či Achiles. Proti nim často stoja bytosti a démoni ako Kerberos, Minotaurus, či Harpye, Sirény či Nymfy.

Automaty s nórskou mytológiou sú nesmierne obľúbené v severských krajinách. Sú ovplyvnené legendami germánskych kmeňov obývajúcich toto územie a spoločnou minulosťou z čias Vikingov. Okrem legendárnych hrdinov a postáv sa v hrách vyskytujú rôzne bytosti ako zlí obri, i svetlí a čierni alfovia. Podľa severskej mytológie existuje systém vzájomne prepojených deviatich svetov, v ktorých sídlia spomínané stvorenia, ľudia, duše mŕtvych a samozrejme bohovia žijúci v Ásgarde, ktorý je s našim svetom prepojený dúhovým mostom nazývaným Bifröst. V týchto videoautomatových hrách sa môžete stretnúť s bohmi ako Odin, Thor, Freya, Heimdall, či s bohom klamstva – Loki.

Zahrajte si automaty s témou mytológie a mágie zadarmo

Na výber máte nespočetne veľa titulov aj z ďalších mytológii ako je rímska, keltská či egyptská. No úžasné je že si môžete všetky tieto automaty plné mágie a mytológie zahrať zadarmo. Uvidíte ktoré božstvá budú k vám štedré a tie hry si potom zahrajte kľudne aj za reálne peniaze. No a aby sme vám pomohli pri výbere toho správneho kasína, pozrite si aj naše recenzie na kasína a kasínové hry na sk.casinosearch.eu.