Orion

Orion


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Orion zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Automaty s mytológiou a mágiou
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 50 (voliteľné)
Výhernosť (RTP): 95,21%
Mobilná verzia:
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, voľné pretočenia, Autoplay

Neštandardne štandardne

Vývojári z Microgamingu sa vydali trocha neštandardnou cestou. Od tejto spoločnosti nie sme zvyknutí, že by produkoval automaty s tematikou antickej mytológie a astronómie. Online slot Orion je však výnimka a antiky si v ňom užijete do sýtosti. Ak ste fanúšikom tohto žánru, aj slovenské kasíno etipos.sk malo v minulosti túto hru v ponuke a mohli ste si ju vyskúšať aj zadarmo. No a veríme, že sa do ponuky slovenských kasín ešte vráti.

Online výherný automat Orion zdieľa tému mytológie a množstvo funkcií so slotom Thunderstruck II, ktorý naviazal na svojho úspešného predchodcu. S malými odchýlkami, ale podobnosť je tu jasná.

Jedná sa o automat s 5 valcami, 4 riadkami a 50 nastaviteľnými výhernými líniami. Grafika hry je značne prepracovaná a kvalitná s množstvom animácií. Dramatická hudba pri roztočení valcov a prostredie oblohy s hviezdami vám vženie do krvi trocha adrenalínu.

Cesta ku hviezdam cez automat?

Pri roztáčaní valcov si všimnete klasické herné symboly 9, 10, J, Q, K, A a symboly zobrazujúce antických bohov, Orión a Artemis, a nebeské súhvezdia, Veľký pes a malý pes a škorpión. Nejedná sa o náhodné prvky, ale sú súčasťou premysleného deja. Podľa gréckej mytológie bol Orión boh lovu, ktorý chodil na svoje výpravy so svojimi loveckými psami. Artemis je na druhú stranu bohyňa divokej zvery a prírody. Podľa legendy to bola práve ona, kto poslal na Orióna škorpióna, aby ho zabil.

Pre vytvorenie výhernej kombinácie musia byť splnené štandardné podmienky. Jednotlivé symboly musia byť aspoň tri v jednotlivých zadefinovaných líniách. Rovnako tak musia začínať na 1. valci a neprerušovane pokračovať zľava doprava. Pri viacerých výherných kombináciách na jednej línií, platí tá najhodnotnejšia a výhry z jednotlivých kombinácií sa sčítavajú.

Pozornému oku určite neunikol symbol Portálu, ktorý má funkciu Wild symbolu. Jeho účel je dopĺňať chýbajúce symboly vo výhernej kombinácií na danom valci, okrem Scatter. V bonusovej hre má aj funkciu Wild slide, kedy sa roztiahne na celý valec a ovplyvňuje ešte viac línií. Scatter symbol tu nájdete tiež a je vyobrazený ako hmlovina s nápisom Orion. Pri vytočení aspoň troch týchto symbolov, kdekoľvek na hernom poli, získavate bonusovú hru s 8 voľnými pretočeniami. Počas freespinov môžete získať ďalšie voľné pretočenia rovnakým spôsobom. Najvyššiu výhru môžete získať keď vytočíte 5 symbolov Orion na jednej z výherných línií. Dokáže vám vašu stávku až 1000-znásobiť.

Časom určite veľmi radi oceníte aj funkciu Autoplay, ktorá je tak trocha nešťastne skrytá v móde EXPERT na samom okraji vedľa tlačidla Nastavenia.

Nájdite tú správnu konšteláciu hviezd k výhre

Fanúšikom antickej mytológie by sa mohol tento online slot pozdávať. Nech sme hľadali akokoľvek, automatov rovnakého druhu nie je veľa. Preto vás tak skoro určite neomrzí. Ak ste zvedavý, skúste aj vy nazrieť do sveta gréckych bohov a starých legiend a získať nejaké tie pekné výhry.

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Microgaming