Thunderstruck II

Thunderstruck II


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Thunderstruck II zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Automaty s mágiou a mytológiou
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 243
Výhernosť (RTP): 96,65%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, voľné spiny, bonusová hra, multiplikátor

Keď v roku 2004 uzrel svetlo sveta online hrací automat Thunderstruck od MICROGAMINGu, nadchol mnoho hráčov po celom svete a ihneď sa zaradil do úzkej špičky najpopulárnejších online slotov. Atmosféra nordickej mytológie s atraktívnymi funkciami oslovila hráčov po celom svete a možno aj vás.

Hrací automat Thunderstruck II

Microgaming teda mal na čom stavať, keď v roku 2010 uviedol, že chystá pokračovanie hry Thunderstruck. A my musíme uznať, že chlapci si dali na ňom naozaj záležať. Online hrací automat na čele s Odinom, Lokim, či Thorom pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a ponúka neuveriteľných 243 ciest k výhre oproti jednotke, kde ich bolo „len“ deväť.

Thunderstruck II nás okrem mohutných zvukových efektov a príťažlivej grafiky, očaril aj viacerými bonusovými doplnkami, ktoré umožňujú vyhrávať viac a viac peňazí. Už len fakt, že vytočenie 5 rovnakých symbolov loga samotnej hry vám prinesie výhru v podobe 1000-násobku stávky ukazuje, že na vás Microgaming šetriť nebude. Všetky takzvané nepísmenkové symboly majú taktiež silné hodnoty výhier. Od 250 do 500-násobku stávky. A to už je čo povedať.

Super bonusové hry Thunderstruck II

Celá hra je doplnená o ďalšie parádne bonusové prvky. Okrem spomínaného symbolu loga hry, ktorý plní aj funkciu žolíka a nahrádza chýbajúce symboly, toho na vás čaká ešte dosť. Navyše, aby sme nezabudli, všetky výhry s použitým žolíkom sa zdvojnásobujú.

Scatter symbol prestavuje Thorovo kladivo. Ak ho vytočíte minimálne 3x, prenesiete sa do The Great Hall of Spins. Čím viac vytočených Scatter symbolov, tým väčší bonus počas bonusovej hry získate. K dispozícii máte ďalšie štyri bonusové režimy, vďaka ktorým ľahko navýšite svoje výhry.

  • Valkyrie – 10 voľných pretočení. Každá výhra sa násobí x5.
  • Loki – 15 voľných pretočení. Obsahuje špeciálny symbol Wild Magic, ktorý sa zobrazuje na 3 slote a náhodne mení zvyšné symboly na Wild Magic.
  • Odin – 20 voľných pretočení. Vrana náhodne zmení akýkoľvek symbol na Wild symbol s násobkom x2 a x3.
  • Thor – 25 voľných pretočení. Obsahuje funkciu Rolling Reels, kde sa po sebe idúce výhry násobia x5.

Pozrite si našu video recenziu

Vyskúšajte si Thunderstruck II zadarmo

Online hrací automat Thunderstruck 2 je veľmi zábavný a prešpikovaný bonusovými funkciami s potenciálom produkovať naozaj veľké výhry. Grafické prevedenie a trefné zvukové efekty nás veľmi ľahko „prehovorili“ hrať druhú verziu Thunderstruck aj niekoľko hodiniek.

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Microgaming