Deck The Halls

Deck The Halls


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Deck The Halls zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Autor hry: MICROGAMING
Téma automatu: Vianočný automat
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, multiplikátor výhier

Záver roka sa u mnohých ľudí nesie v duchu, kedy sa snažia tráviť čas so svojimi najbližšími. Aj keď sú najkrajšie sviatky v roku spojené s masívnejším utrácaním peňazí, vďaka slotom a potrebnej dávky šťastia môžete svoje straty mierne alebo aj kompletne vykryť.

Ak vás svrbia ruky aj počas vianočných sviatkov a radi by ste si prilepšili, nech sa páči, zahrajte si popri nakupovaní darčekov a stavaní stromčeka vianočný slot od spoločnosti MICROGAMING s názvom Deck The Halls. To by bolo, keby taká silná téma akou sú Vianoce chýbala na online hracích automatoch. Nemožné!

Americké Vianoce s tradičnými bonusmi

Online výherný automat Deck The Hall tvorí 5 valcov, 3 riadky a 30 výherných línii. Ich konečný počet si však volíte vy. Výherné kombinácie platia iba zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Ak je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. V prípade, že vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Na valcoch sa točia všetky možné symboly amerických Vianoc. Od Santa Clausa, cez vianočný stromček, darčeky, zvončeky, soby až po vianočné gule. Sprevádzať vás bude typická vianočná hudba. Poviete si, to je všetko pekné, ale čo bonusy?

Nemusíte sa báť, máme dobré správy. Bonusov na online slote Deck The Halls je totiž niekoľko. Nesmie chýbať Wild symbol, ktorý dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii a dokonca celú výhru zdvojnásobí. Jeho verná dvojička Scatter symbol tu je tiež. Za minimálne 3 symboly Scatter aktivujete hru s 10 voľnými pretočeniami. Rovnako ako v základnej hre, aj tu platí, že každá výhra sa násobí x2. Avšak pozor! V prípade, že je výhra dosiahnutá sa za pomoci Wild symbolu, znásobí sa x4.

Zahrajte si Deck The Halls aj zadarmo

Keď si to všetko zrátame a podčiarkneme, s online výherným automatom Deck The Halls sa nielenže ideálne naladíte na Vianoce, ale vďaka jeho solídnej bonusovej štruktúre môžete veľmi ľahko obohatiť svoje hráčske konto. Veď to sa v závere kalendárneho roka vždy hodí. No vyskúšajte si hracie automaty zadarmo skôr, ako skúsite šťastie v online kasíne.

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming