Treasures of Asgard

Treasures of Asgard


Hodnotenie od Grisio VIP Club e-gaming
Hraj výherný automat Treasures of Asgard za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: e-gaming
Téma automatu: Severská mytológia
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 95 - 97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, free spiny, autoplay

Mýtické bytosti na automate Treasures of Asgard

Táto recenzia bude patriť veľmi zaujímavému slotu. Preskúmame totiž hru s názvom Treasures of Asgard, ktorá jednoznačne spadá do kategórie automatov s mytológiou. Rovnako ako pri automate Asgardian Stones, aj tu sa vydáme sa po stopách pokladov ukrytých v tajomnom Asgarde, vo svete severských bohov. Vládcom Assgardu je Odin, ktorý samozrejme nechýba ani v tomto online automate, ktorého tvorcom je spoločnosť e-gaming.

Hrací automat Treasures of Asgard pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a výhru vám môže priniesť 20 výherných línií. Výhru získate, ak sa vám podarí vytvoriť výhernú kombináciu pozostávajúcu z minimálne dvoch a viacerých rovnakých symbolov, pričom všetky výherné kombinácie musia smerovať zľava doprava. Na valcoch roztáčate kartové symboly (J, Q, K, A), a ďalšie už čisto mýtického charakteru. Okrem spomínaného Odina tu zazriete Thora (boha hromu) alebo Fenrira (hrôzostrašného vlka).

Boh klamstva so Scatter symbolom budú úradovať

V online automate Treasures of Asgard nájdete obidva tradičné bonusy, ktorými sú Wild symbol a Scatter symbol. Divoký symbol tu znázorňuje severský boh klamstva LOKI a aj v tejto hre tento Wild symbol nahrádza všetky chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, okrem Scatter symbolu. V prípade, že je Wild symbol symbol súčasťou výhernej kombinácie, vašu výhru vám navyše zdvojnásobí. Scatter symboly si v tomto slote môžete vytočiť na druhom, treťom a štvrtom valci. Ak sa vám ich podarí vytočiť naraz na všetkých troch valcoch, získate bonusovú hru s 10 free spinmi. V prípade, že počas bonusovej výhry vytočíte výhernú kombináciu, všetky výherné symboly, ktoré ju vytvorili zostanú na svojich miestach a valce s ostatnými symbolmi sa opäť roztočia. Takto máte šancu vytvoriť ďalšiu výhernú kombináciu, prípadne rozšíriť tu aktuálnu. 10 free spinov nemusí byť však konečný počet voľných zatočení, ktoré získate. Počas bonusovej hry môžete získať ďalšie free spiny.

Skúste severskú mytológiu na valcoch v Tipsport kasíne

Jednoducho hrateľný slot, s peknou grafikou a rôznymi fantasy postavičkami, doplnený o tradičné špeciálne symboly. Aj takto môžeme jednou vetičkou na záver opísať online výherný automat Treasures of Asgard, ktorý si môžete vyskúšať aj úplne zadarmo v online kasíne Tipsport. Tak čo idete do toho? Na severských bohov sa tu môžete spoľahnúť.

Kasínové hry od spoločnosti e-gaming nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od e-gaming